Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Cwoissant

Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Odlična soba i sjajan tim! Odlična atmosfera i ekipa koja uskoči u pomoć u pravom trenutku i taman koliko treba!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku MilosPetrovic1
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Realno i zanimljivo uradjena soba, radi adrenalin. Meni je bio prvi put pa mi je trebalo vremena da udjem u štos, iskusnima verujem da ce biti jos zanimljivije. Ponovicu posetu sigurno.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku Sanja D
Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Zaista sjajan ambijent, veoma kreativna soba, profesionalizam na najvišem nivou, iskustvo koje će se pamtiti...

Hvala korisniku Nemanja23310
Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Nesto sasvim novo i neobicno. Veoma realisticna atmosfera. Zanimljive zagonetke, ni previse teske, ni prelake. Osoblje ljubazno i pomaze u pravom trenutku, ne narusavajuci igru. Sve preporuke

Hvala korisniku mitrovicmartin
Komentar je napisan: 28. novembar 2019.

Jedna od najbolje sređenih escape room firmi, ako ne i najbolja što se tiče prostora u kom se nalazi. Vrlo sadržajna soba sa mnoštvom zadataka, kao priprema i blagi uvod u njihove glavne horore! Jedva čekam da vidim šta su nam tamo pripremili... Pohvala za ideju i organizaciju

Hvala korisniku Nesharhino