Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: pre 5 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
Cwoissant

Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Posle vise od vise od deset odigranih soba mogu da kazem da mi je ova definitivno u top 2 sobe, sama prica u sobi je drugacija nego bilo gde, zadaci su jako dobro osmisljeni, a kraj nas je sve ostavio bez teksta. Sve preporuke za ekipu ❤

Hvala korisniku Nacikicaa
Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Super atmosfera, lepo druženje i solidno teške zagonetke. Ko voli ovaj vid zabave pravo mesto za tako nešto. Topla preporuka.

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Hvala korisniku imrki234
Komentar je napisan: 4. decembar 2019.

Bilo je pre zabavno teslin genijalni um totalno je prevladao..zabava je zagarantirana i doci cu sigurno i u potpunosti opet. I pozdravio bi osoblje jer su predani poslu..pozdrav ekipo

Hvala korisniku Alen1234567
Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Super provod, odlicne zagonetke i divni ljudi rade. Sve pohvale, najbolji ste! Vidimo se opet! ❤️

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku ivanagaj94
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Odlična soba i sjajan tim! Odlična atmosfera i ekipa koja uskoči u pomoć u pravom trenutku i taman koliko treba!

Hvala korisniku MilosPetrovic1