Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: pre 3 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 dana
Cwoissant

Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Jedno od najzanimljivijih iskustava u poslednje vreme! Jos uvek prepricavamo prijateljima zanimljivosti i detalje sa ovog dogadjaja. Veoma interesantno, strasno i uzbudljivo!

Hvala korisniku Helena F
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Jako realisticna soba, bukvalno sam se osecala kao da sam izgubljena u nekoj dzungli. Zadaci nisu teski, mada je ne bih preporucila za prvu sobu, ima par zeznutih zadataka.

Hvala korisniku Toptopova231
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Zagonetke su zanimljive i nisu previse teske, atmosfera i ambient vrlo prijatni, svaka sitnica ostavila je veliki utisak na mene. Svaka preporuka

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Martaaa777
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Posle mesareve tamnice, nase prve sobe otisli smo i u masonsku lozu koja je takodje opravdala ocekivanja.. sobe su odlicno odradjene, svaka na svoj nacin, prva u horor atmosferi koja je bila prisutna od samog pocetka, a druga prava misterija.. vidimo se uskoro i u ostalim sobama, pozdrav

Hvala korisniku Milankaravadjo
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Posle vise od vise od deset odigranih soba mogu da kazem da mi je ova definitivno u top 2 sobe, sama prica u sobi je drugacija nego bilo gde, zadaci su jako dobro osmisljeni, a kraj nas je sve ostavio bez teksta. Sve preporuke za ekipu ❤

Hvala korisniku Nacikicaa