Nezaboravno

Bila sam sa drugaricama u sobi "Mesareva tamnica" i preporučila bih je svima koji vole horor i... pročitajte više

sandraas2020
FENOMENALNO

Za svakoga ko voli adrenalin,misterije,vampire i dzunglu,onda je ovo pravo mesto za vas.Osoblje je... pročitajte više

Milos M

Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Veoma zanimljiva i lepo slozena soba, cak i jedna od najboljih u gradu. Ima dosta zadataka da se resava i lepo su osmisljeni. Svaka preporuka za ovu sobu, kao i sve ostale njihove sobe naravno! Super je iskustvo i ne treba propustiti nikako!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku mircetic96
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Iako nam je ovo bila prva escape room i izabrali smo jednu od najtezih, uzivali smo u svakom trenutku. Sigurno cemo se vratiti! :-)

Hvala korisniku pnives
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

U cilju sto bržeg pronalaženja novog traga, morali smo brzo da reagujemo, pretražujemo sobu i "sklapamo" smernice da bi uspeli da režimo zadatak u definisanom roku. Sve pohvale za sobu i organizaciju!

Hvala korisniku Ivan T
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Jedno od najzanimljivijih iskustava u poslednje vreme! Jos uvek prepricavamo prijateljima zanimljivosti i detalje sa ovog dogadjaja. Veoma interesantno, strasno i uzbudljivo!

Hvala korisniku Helena F
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Jako realisticna soba, bukvalno sam se osecala kao da sam izgubljena u nekoj dzungli. Zadaci nisu teski, mada je ne bih preporucila za prvu sobu, ima par zeznutih zadataka.

Hvala korisniku Toptopova231