Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 5 dana
Cwoissant

Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Ubedljivo najbolji escape room u Beogradu! Svaka soba je toliko dobro osmisljena da ce vam biti zao sto ne mozete da je odigrate vise puta! Najbolja stvar za zabavu sa prijateljima, kolegama.. Svaki komentar je suvisan, odusevljen sam!

Hvala korisniku DejanDjokic
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Odlična soba za sve ljubitelje horor tema i društvenih igara! Sjajno smo se zabavili, bilo je zastrašujućih momenata, koliko god da je svako od nas je znao da je sve samo igra, organizatori su se potrudili na raznorazne načine da odlepimo od straha! Sve preporuke!
P. S. Soba nije za plašljivce zaista!

Hvala korisniku nevenamiletic6
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Veoma zanimljiva i lepo slozena soba, cak i jedna od najboljih u gradu. Ima dosta zadataka da se resava i lepo su osmisljeni. Svaka preporuka za ovu sobu, kao i sve ostale njihove sobe naravno! Super je iskustvo i ne treba propustiti nikako!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku mircetic96
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Iako nam je ovo bila prva escape room i izabrali smo jednu od najtezih, uzivali smo u svakom trenutku. Sigurno cemo se vratiti! :-)

Hvala korisniku pnives
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

U cilju sto bržeg pronalaženja novog traga, morali smo brzo da reagujemo, pretražujemo sobu i "sklapamo" smernice da bi uspeli da režimo zadatak u definisanom roku. Sve pohvale za sobu i organizaciju!

Hvala korisniku Ivan T