Nezaboravno

Bila sam sa drugaricama u sobi "Mesareva tamnica" i preporučila bih je svima koji vole horor i... pročitajte više

sandraas2020
FENOMENALNO

Za svakoga ko voli adrenalin,misterije,vampire i dzunglu,onda je ovo pravo mesto za vas.Osoblje je... pročitajte više

Milos M

Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Išli smo u sobu Mesareva klanica, ovo je bio prvi put da smo bili na escape roomu i odlicno smo se proveli, za svaku preporuku!

Hvala korisniku Relax49099196008
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Bio sam sa drustvom i proveli smo se fenomenalno, jako dobro osmisljeno, vreme prosto proleti dok ste tamo

Hvala korisniku bicba90
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Ubedljivo najbolji escape room u Beogradu! Svaka soba je toliko dobro osmisljena da ce vam biti zao sto ne mozete da je odigrate vise puta! Najbolja stvar za zabavu sa prijateljima, kolegama.. Svaki komentar je suvisan, odusevljen sam!

Hvala korisniku DejanDjokic
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Odlična soba za sve ljubitelje horor tema i društvenih igara! Sjajno smo se zabavili, bilo je zastrašujućih momenata, koliko god da je svako od nas je znao da je sve samo igra, organizatori su se potrudili na raznorazne načine da odlepimo od straha! Sve preporuke!
P. S. Soba nije za plašljivce zaista!

Hvala korisniku nevenamiletic6
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Veoma zanimljiva i lepo slozena soba, cak i jedna od najboljih u gradu. Ima dosta zadataka da se resava i lepo su osmisljeni. Svaka preporuka za ovu sobu, kao i sve ostale njihove sobe naravno! Super je iskustvo i ne treba propustiti nikako!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku mircetic96