Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 2 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 3 dana
Cwoissant

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Zadaci su odlicno osmisljeni. Vremenski period od 1 sat je sasvim dovoljan za njihovu realizaciju. Sve pohvale

Hvala korisniku boris720
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Bio sam u sobi mesareva tamnica. Soba je strasna ali i zanimljiva. Svi koj vole horor, avanturu i adrenalin moraju da probaju!!!

Hvala korisniku PoludeliAstronaut
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Išli smo u sobu Mesareva klanica, ovo je bio prvi put da smo bili na escape roomu i odlicno smo se proveli, za svaku preporuku!

Hvala korisniku Relax49099196008
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Bio sam sa drustvom i proveli smo se fenomenalno, jako dobro osmisljeno, vreme prosto proleti dok ste tamo

Hvala korisniku bicba90
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Ubedljivo najbolji escape room u Beogradu! Svaka soba je toliko dobro osmisljena da ce vam biti zao sto ne mozete da je odigrate vise puta! Najbolja stvar za zabavu sa prijateljima, kolegama.. Svaki komentar je suvisan, odusevljen sam!

Hvala korisniku DejanDjokic