Nezaboravno

Bila sam sa drugaricama u sobi "Mesareva tamnica" i preporučila bih je svima koji vole horor i... pročitajte više

sandraas2020
FENOMENALNO

Za svakoga ko voli adrenalin,misterije,vampire i dzunglu,onda je ovo pravo mesto za vas.Osoblje je... pročitajte više

Milos M

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Soba je odlicna. Ne previse strasna, ali dovoljno da te ,,prodrma,,. Katanci i brave su ispravne sto je veliki plus za ovu sobu. Svaka cast!!!

Hvala korisniku stefannes37
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Zadaci su odlicno osmisljeni. Vremenski period od 1 sat je sasvim dovoljan za njihovu realizaciju. Sve pohvale

Hvala korisniku boris720
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Bio sam u sobi mesareva tamnica. Soba je strasna ali i zanimljiva. Svi koj vole horor, avanturu i adrenalin moraju da probaju!!!

Hvala korisniku PoludeliAstronaut
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Išli smo u sobu Mesareva klanica, ovo je bio prvi put da smo bili na escape roomu i odlicno smo se proveli, za svaku preporuku!

Hvala korisniku Relax49099196008
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Bio sam sa drustvom i proveli smo se fenomenalno, jako dobro osmisljeno, vreme prosto proleti dok ste tamo

Hvala korisniku bicba90