Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 5 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
Cwoissant

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

super provod, bili smo prvi put i bilo je sjajno. zadaci su veoma interesantni i skroz je gotivna prica

Hvala korisniku gagiserbiasud
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Soba je odlicna. Ne previse strasna, ali dovoljno da te ,,prodrma,,. Katanci i brave su ispravne sto je veliki plus za ovu sobu. Svaka cast!!!

Hvala korisniku stefannes37
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Zadaci su odlicno osmisljeni. Vremenski period od 1 sat je sasvim dovoljan za njihovu realizaciju. Sve pohvale

Hvala korisniku boris720
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Bio sam u sobi mesareva tamnica. Soba je strasna ali i zanimljiva. Svi koj vole horor, avanturu i adrenalin moraju da probaju!!!

Hvala korisniku PoludeliAstronaut
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Išli smo u sobu Mesareva klanica, ovo je bio prvi put da smo bili na escape roomu i odlicno smo se proveli, za svaku preporuku!

Hvala korisniku Relax49099196008