Nezaboravno

Bila sam sa drugaricama u sobi "Mesareva tamnica" i preporučila bih je svima koji vole horor i... pročitajte više

sandraas2020
FENOMENALNO

Za svakoga ko voli adrenalin,misterije,vampire i dzunglu,onda je ovo pravo mesto za vas.Osoblje je... pročitajte više

Milos M

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Predobar koncept, predobra priča. Super smo se zabavili ali i namučili
Sve u svemu jedno odlično iskustvo i već prvom prilikom idemo u sledeću sobuuuu! Vuhuuuu

Hvala korisniku Jonevka
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

super provod, bili smo prvi put i bilo je sjajno. zadaci su veoma interesantni i skroz je gotivna prica

Hvala korisniku gagiserbiasud
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Soba je odlicna. Ne previse strasna, ali dovoljno da te ,,prodrma,,. Katanci i brave su ispravne sto je veliki plus za ovu sobu. Svaka cast!!!

Hvala korisniku stefannes37
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Zadaci su odlicno osmisljeni. Vremenski period od 1 sat je sasvim dovoljan za njihovu realizaciju. Sve pohvale

Hvala korisniku boris720
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Bio sam u sobi mesareva tamnica. Soba je strasna ali i zanimljiva. Svi koj vole horor, avanturu i adrenalin moraju da probaju!!!

Hvala korisniku PoludeliAstronaut