Sjajni!

Verenica i ja smo se sjajno proveli u dzungli! Sledece sedmice dolazimo da se oprobamo i u drugim... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
vladimirveselino2020
Novi Sad, Srbija
Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Cwoissant

Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Tinejdzeri su bili odusevljeni. Pomoc je pravovremena da bi se zadaci resili u predvidjenom roku. Preporuka

Hvala korisniku petko72
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Predobar koncept, predobra priča. Super smo se zabavili ali i namučili
Sve u svemu jedno odlično iskustvo i već prvom prilikom idemo u sledeću sobuuuu! Vuhuuuu

Hvala korisniku Jonevka
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

super provod, bili smo prvi put i bilo je sjajno. zadaci su veoma interesantni i skroz je gotivna prica

Hvala korisniku gagiserbiasud
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Soba je odlicna. Ne previse strasna, ali dovoljno da te ,,prodrma,,. Katanci i brave su ispravne sto je veliki plus za ovu sobu. Svaka cast!!!

Hvala korisniku stefannes37
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Zadaci su odlicno osmisljeni. Vremenski period od 1 sat je sasvim dovoljan za njihovu realizaciju. Sve pohvale

Hvala korisniku boris720