Odlično :)

Sve pohvale, po meni najbolji i najkvalitetniji Escape Room u Beogradu. Koju god sobu odaberete... pročitajte više

Komentar je napisan: juče
Cwoissant
Nezaboravno

Bila sam sa drugaricama u sobi "Mesareva tamnica" i preporučila bih je svima koji vole horor i... pročitajte više

sandraas2020

Komentar je napisan: 17. decembar 2019.

Omiljena drustvena igra mi je Kluedo, a Ubistvo u Masonskoj lozi mi je kao Kluedo u stvarnosti! Bas smo se dobro proveli, nije tako jednostavno otkriti ko je ubica, a kraj igre je posebno zanimljiv. Obavezno probajte ako ste ljubitelji detektivskih filmova!

Hvala korisniku petardinho
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Tinejdzeri su bili odusevljeni. Pomoc je pravovremena da bi se zadaci resili u predvidjenom roku. Preporuka

Hvala korisniku petko72
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Predobar koncept, predobra priča. Super smo se zabavili ali i namučili
Sve u svemu jedno odlično iskustvo i već prvom prilikom idemo u sledeću sobuuuu! Vuhuuuu

Hvala korisniku Jonevka
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

super provod, bili smo prvi put i bilo je sjajno. zadaci su veoma interesantni i skroz je gotivna prica

Hvala korisniku gagiserbiasud
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Soba je odlicna. Ne previse strasna, ali dovoljno da te ,,prodrma,,. Katanci i brave su ispravne sto je veliki plus za ovu sobu. Svaka cast!!!

Hvala korisniku stefannes37