Inkvizicija

Zanimljiva misterija, obrt u odnosu na klasicnu formulu escape room-a. Drustvo i ja smo se super... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 3 dana
serbiangamedev
Utisak

Sve je bilo super, samo da nas je bilo umesto 5 npr 3. Nemam ni jednu zamerku, dolazimo opet uskoro!

Komentar je napisan: pre 4 dana
stefanmilunovickm

Komentar je napisan: 10. februar 2020.

Soba je topalović! Šimikirali smo je za čuku vremena najnormalnije. Tamo vamo motaj i hop, pobegosmo iz džunglare! Ide gas, šala mala, uz dužno poštovanje, sve preporuke!

Hvala korisniku dzonireptil
Komentar je napisan: 10. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Fenomelano mesto za ljubitelje zagonetki, mozgalica, misterije i dobrog druzenja! Bili smo u 3 razlicite igre i svaka je bila simpaticna na svoj nacin. Momci koji vode igre su jako posveceni i rade svoj posao odlicno. Ovako nesto je falilo Beogradu! vraticemo se sigurno da odigram i ostale questove!

Hvala korisniku mihabb84
Komentar je napisan: 10. februar 2020.

Fenomenalno iskustvo,pogotovo za one koji nisu nikada bili. Odlično napravljena soba, sa takvom muzikom u pozadini, koja jos više doprinosi napetoj atmosferi. Veliki majstor zaslužuje sve pohvale za vođenje igre. Nije lako, tako da je preporuka, minimum tri osobe. Kraj je totalno neočekivan!! Vidimo se uskoro u nekoj drugoj sobi.

Hvala korisniku dpopovic971
Komentar je napisan: 8. februar 2020.

Usluga je odlična, atrakcija je vrlo zanimljiva, osoblje je ljubazno! Topla preporuka za posetu, provod zagarantovan!

Hvala korisniku momcilokovrlija
Komentar je napisan: 8. februar 2020.

Totalno nezaboravno iskustvo i mislim da ću neko vrijeme biti pod dojmom ove igre. U sobu smo išle nas dvije, no imamo više iskustva u prolaženju escape roomova u manjem broju igrača. Priča je veoma zanimljiva i zagonetke koje ju vjerno prate su odlično postavljene i razumljive. Game masteri su kao i u svakoj sobi u velikoj mjeri zaslužni za sam doživljaj igre, a ovdje su odradili vrhunski posao i dodatno utjecali na naše zadovoljstvo nakon rješavanja. Tijekom cijele igre je prisutan adrenalin (čak i strah) iako same zagonetke nisu preteške. Poseban plus je što smo na kraju zaista dobile završetak priče i sam kraj je iznimno zanimljiv.

Hvala korisniku zg_witch