Extra

Soba je zanimljiva. Odlican nacin za opustanje i zabavu sa prijateljima. Momak koji radi je divan... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 3 dana
jd12021
Sremska Mitrovica, Srbija
Ubistvo u masonskoj lozi

Sjajna soba, topla preporuka svima! Prvi put smo igrali, za one koji se prvi put susrecu sa ovim... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 5 dana
npopovic009

Komentar je napisan: 13. novembar 2020.

Zaista mi se dopao ambijent koji smo posetili. Ideja je super. Sve te mozgalice koje smo rešavali, osetili smo se kao pravi detektivi. Mi smo bili u sobi gde smo razrešavali ubistvo jednog od masona u masonskoj loži. Toplo preporučujem tu avanturu.

Hvala korisniku savcicaleksandar1
petar1601, Vlasnik objekta PIN Escape Rooms, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Hvala puno Aleksandre, drago nam je da ste se lepo proveli u rešavanju misterije u Masonskoj Loži :)

Komentar je napisan: 6. novembar 2020.

Predobro osmisljeno, svaka čast celom timu. Drugari i ja smo se proveli nezaboravno. Koncept cele igre je neverovatan i zahteva dosta razmisljanja. Sve pohvale i preporuke za PIN Escape Rooms!

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku radicc33

Hvala puno, drago nam je da ste se lepo zabavili :)

Komentar je napisan: 25. oktobar 2020.

Soba je za svaku preporuku, pogotovo za ljubitelje horora. Neke situacije ce ostaviti utisak na vas kroz citavu igru, a bogami i sutradan!

Hvala korisniku aleksatomic12

Hvala puno Aleksa, drago nam je da vam je bilo zabavno u Mesarevoj Tamnici :)

Komentar je napisan: 19. oktobar 2020.

Zanimljiva misterija, obrt u odnosu na klasicnu formulu escape room-a. Drustvo i ja smo se super proveli!

Hvala korisniku serbiangamedev

Hvala puno, drago nam je da ste se lepo zabavili u Invizicji :)

Komentar je napisan: 19. oktobar 2020.

Sve je bilo super, samo da nas je bilo umesto 5 npr 3. Nemam ni jednu zamerku, dolazimo opet uskoro!

Hvala korisniku stefanmilunovickm

Hvala puno Stefane! Drago nam je da ti se svidela igra :)