Drakuline odaje

Soba "Drakuline odaje" nas nije ostavila ravnodušnim. Oduševljeni smo celom idejom i organizacijom... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
mladenovican
Fenomenalno

Proslavili smo cerkin 13-ti rodjendan. Fantastican dozivljaj, divni domacini, sjajna organizacija...

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Snezana1901

Komentar je napisan: 1. februar 2021.

Veoma ljubazna ekipa stoji na raspolaganju, a sobe su sjajno sređene i osmišljene. Zaista sve pohvale!

Hvala korisniku nevenasd2
Komentar je napisan: 26. januar 2021.

sve odlicno veoma smo iznenadjeni sa idejama i basss je dobro sto znaci da cemo ponovo da pokusamo tj mislim da cemo sve da probamo ekstra ste pozzz

Hvala korisniku rmedakovic2010
Komentar je napisan: 25. januar 2021.

Preporucio bih svakome ko zeli da se oproba u escape room-u da poseti ovo mesto. Sve pohvale, super iskustvo.

Hvala korisniku andrija95zdravkovic
Komentar je napisan: 25. januar 2021.

Igra je veoma zabavna od samog početka. Ovo je bila prva escape soba u kojoj sam ikad bila. Zagonetke i efekti su odlično osmišljeni! Sve pohvale! Jedva čekam da probam Mesarevu tamnicu

Hvala korisniku Mackoni
Komentar je napisan: 14. januar 2021.

Soba je zanimljiva. Odlican nacin za opustanje i zabavu sa prijateljima. Momak koji radi je divan. Pozdrav

Hvala korisniku jd12021