Drakuline odaje

Soba "Drakuline odaje" nas nije ostavila ravnodušnim. Oduševljeni smo celom idejom i organizacijom... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
mladenovican
Fenomenalno

Proslavili smo cerkin 13-ti rodjendan. Fantastican dozivljaj, divni domacini, sjajna organizacija...

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Snezana1901

Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Bili smo u Library sobi, koja je odlilčno odrađena, zanimljiva i definitivno treba da se razmišlja. :)

Tim je odličan, tu su bili uz nas tokom celog procesa i objasnili sve što treba (čak i kad se zagubimo). Sve preporuke!

Hvala korisniku Luka A
Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Ova soba je zaista super, zadaci su zanimljivi i drugaciji su. Puno ima detalja na koje treba obratiti paznju, zato gledajte svugde.

Hvala korisniku mladeni2019
Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Fenomenalno smo se zabavili i jedva čekamo ponovno druženje! Super su osmisljeni zadaci, osoblje je super takodje. Sve preporuke za ovo mesto!

Hvala korisniku andreastojicevic96
Komentar je napisan: 14. februar 2021.

Jedan od boljih načina da provedete sat vremena sa prijateljima. Problemi su izazovni ali ne nerešivi, prava mera

Hvala korisniku Nemanja Z
Komentar je napisan: 11. februar 2021.

Zabavno i prijatno.
Jako smo se lepo proveli.
Soba zanimljiva, osoblje ljubazno.
Za svaku preporuku

Hvala korisniku natasavranjes2021