Uzbudljivo

Mesareva tamnica je bila jako zabavna i pomalo strašna, a zaposleni ljubazni i prijatni. Super... pročitajte više

Komentar je napisan: juče
ljuba2021
Drakuline odaje

Soba "Drakuline odaje" nas nije ostavila ravnodušnim. Oduševljeni smo celom idejom i organizacijom... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
mladenovican

Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Bilo je vrlo zabavno, imali smo dobru podrsku u trenutcima kada nismo znali sta cemo, dosli bi opet sigurno!

Hvala korisniku simona03vladimirova
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Bili smo u Library sobi, koja je odlilčno odrađena, zanimljiva i definitivno treba da se razmišlja. :)

Tim je odličan, tu su bili uz nas tokom celog procesa i objasnili sve što treba (čak i kad se zagubimo). Sve preporuke!

Hvala korisniku Luka A
Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Ova soba je zaista super, zadaci su zanimljivi i drugaciji su. Puno ima detalja na koje treba obratiti paznju, zato gledajte svugde.

Hvala korisniku mladeni2019
Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Fenomenalno smo se zabavili i jedva čekamo ponovno druženje! Super su osmisljeni zadaci, osoblje je super takodje. Sve preporuke za ovo mesto!

Hvala korisniku andreastojicevic96
Komentar je napisan: 14. februar 2021.

Jedan od boljih načina da provedete sat vremena sa prijateljima. Problemi su izazovni ali ne nerešivi, prava mera

Hvala korisniku Nemanja Z