Pin Escape Room

Odlično organizovano, za decu i za odrasle, osoblje ljubazno i profesionalno, uredno i čisto, za... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
PedjaD_13
Uzbudljivo

Mesareva tamnica je bila jako zabavna i pomalo strašna, a zaposleni ljubazni i prijatni. Super... pročitajte više

ljuba2021

2025 od 697 komentara
Komentar je napisan: 23. februar 2021.

Jako zanimljivo, uzbudljivo, na trenutke napeto iskustvo. Sve u svemu dobra i pomalo jeziva zabava! Sve preporuke!

Hvala korisniku veljkojovicic12
Komentar je napisan: 21. februar 2021.

Ovoga puta odabrali smo Inkviziciju...zanimljiva soba, dobar game master i ooodlicno raspolozenje! Preporuka svima, i onima koji prvi put igraju, i onima koji su vec iskusni escaper-i!

Hvala korisniku marijaaval
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Bilo je vrlo zabavno, imali smo dobru podrsku u trenutcima kada nismo znali sta cemo, dosli bi opet sigurno!

Hvala korisniku simona03vladimirova
Komentar je napisan: 18. februar 2021.

Bili smo u Library sobi, koja je odlilčno odrađena, zanimljiva i definitivno treba da se razmišlja. :)

Tim je odličan, tu su bili uz nas tokom celog procesa i objasnili sve što treba (čak i kad se zagubimo). Sve preporuke!

Hvala korisniku Luka A
Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Ova soba je zaista super, zadaci su zanimljivi i drugaciji su. Puno ima detalja na koje treba obratiti paznju, zato gledajte svugde.

Hvala korisniku mladeni2019