Pin Escape Room

Odlično organizovano, za decu i za odrasle, osoblje ljubazno i profesionalno, uredno i čisto, za... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
PedjaD_13
Uzbudljivo

Mesareva tamnica je bila jako zabavna i pomalo strašna, a zaposleni ljubazni i prijatni. Super... pročitajte više

ljuba2021

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Proslavili smo cerkin 13-ti rodjendan. Fantastican dozivljaj, divni domacini, sjajna organizacija...

Hvala korisniku Snezana1901

Drugi put u poseti i odusevljen sam kao i prvog puta! Prvi put u Escape Room-u na Nbg ali i u komplikovanijoj verziji!

Hvala korisniku vulevule26

Bilo je veoma strašno i nepredvidivo! Nezaboravno iskustvo! Radnici su jako prijatni i ljubazni! Preporučujem ovu sobu i Pin Escape rooms generalno.

Hvala korisniku saaraaa11
Komentar je napisan: 4. april 2021.

Bilo je super!
Odlične sobe, tj zadaci, ljubazno osoblje, sve naj i svaka preporuka.

Dolazićemo opet

Hvala korisniku nikolacvetic
Komentar je napisan: 27. mart 2021.

Igrali smo sobu pod nazivom "Mesareva tamnica" i bilo je više nego dobro. Soba je u horor stilu, priča je veoma zanimljiva, a ambijent odlično prilagođen priči. Pored toga, osoblje je mlado i učiniće sve da provod bude što bolji. Sve preporuke.

Datum aktivnosti: mart 2021.
Hvala korisniku MataDob