“Čekaš pola sata i dobiješ hladnu prasetinu”
Komentar o hotelu Pecenjara Ledine

Pecenjara Ledine
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Mislim da naslov govori sve. Otišao sam sa suprugom, na njeno insistiranje, da probamo tu "famoznu" prasetinu u pecenjara Ledine.Sta da vam kazem,konobar je relativno brzo došao da nas uslužni i naravno poručili smo kilogram praseceg pečenja i kao prilog sam tražio pečeni krompir. Posle 20-25 minuta nam stiže porudžbina.Pomislili smo da smo tako dugo cekali da skinu sa raznja ili se već malo prohladi. Dobili smo hladno pečenje da ne kažem pola kosti pola meso, a umesto pečenog krompira bareni koji ko zna od kada stoji. Dobili smo i mi na kraju hladne ustupke pošte prah šećerom, ali smo ih uredno vratili, platili račun i otišli. Možda je sve to bilo hladno službeno jer je temperatura napolju bila do 30 tog podeoka pa da se malo rashladimo. Ovo je moje iskustvo,poštujem restoran, ali taj dan verovatno nije bio "naš"... vise nas neće videti

Hvala korisniku Makivele

Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Samo ću Vam reći ukratko samo prdužite dalje.
U bilo kojoj drugoj mesari u Beogradu bi dobili "pečenje" nego što sam ja jeo sa priljateljima u restoranu Pečenjara.
Neznam dali je prava reč i gruba reč ali zaobilazite ovaj restoran u širokom luku.
Nazovimo pečenje je masno i staro!!!

Hvala korisniku 630.638
Komentar je napisan: 8. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Za svaku preporuku. Pecenje izvrsno, zbog toga se dolazi. Usluga brza kvalitetna. Cisto, uredno cak dobijete i vlazne maramice da izbrisete ruke

Hvala korisniku suzanar368
Komentar je napisan: 23. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je perfektan,osoblje je profesionalno,usluga brza i efikasna,pecenje najbolje u Beogradu. Imaju parking mesto,sve u svemu cista ocena 10.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku RajkoB21
Komentar je napisan: 3. jun 2017.

Restoran nije nešto reprezentativan, više je pečenjara, sa odličnom jagnjetinom, medju najboljim u Beogradu. Posle ručka se služe vrući uštipci sa prah šećerom, koji su odlični. Restoran ima veliki parking. Isti vlasnik ima još jedna restoran kod Hipodroma.

Datum posete: januar 2017.
2  Hvala korisniku miki_9001

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pecenjara Ledine gledali su i

Novi Pazar, Centralna Srbija

Pecenjara Ledine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!