“Dobri Cevapi”
Komentar o hotelu Cevap kod Dekija

Cevap kod Dekija
Komentar je napisan: 8. mart 2018.

Citajuci komentare svratio sam u ovaj objekat, cevapi (pola porcije) su ukusni, lepo spremljeni u somunu, velika kuglu urnebesa, i pola porcija pomfrita je sasvim bilo dovoljno za jedan obrok. Cene hrane i pica je zadovolajvajuca. Usluga je brza i ljubazna mada konobarima fali malo vise osmeha. Higijena je na odlicnom nivou. Jedina mana se tice atmosfere, stolovi su mahom suzbijeni jedni do drugih pa ume da bude bucno.

Hvala korisniku VukasSD

Komentar je napisan: 11. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Cevap je najbolji u gradu. Malo je reci da je sve vrhunsko. Stvarno je visok kvalitet usluge I hrane. Enterijer je zadovoljavajuci, ali cevap je extraaaa, obavezno probajte!!!

Hvala korisniku StefanD2681
Komentar je napisan: 4. jun 2017.

Najbolji rostilj u Beogradu. Kvalitet je na visokom nivou,kako kvalitet hrane,tako i sam restoran je jako cist i uredan. Gazda Deki je prijatan, dobri i ljubazni konobari,koji vam mogu preporuciti dobru i ukusnu hranu. Ja vam preporucujem mesano meso,stvarno izvrsno. Ovde mozete cesto sresti nase najbolje sportiste,glumce,pevace,i ima mnogo stranaca...I oni uzivaju u ukusima Sarajeva u centru Beograda. Jako lepa basta, sve u svemu,PETICA!!

Hvala korisniku Nenad C
Komentar je napisan: 10. april 2017.

Super ćevapi i u lokalu i dostava. FIno meso, fini začini. Imaju pivo i ex yu rock. Imaju baštu. Preporuka.

Hvala korisniku MihailoI4
Komentar je napisan: 8. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam po preporuci kuma posetio ovaj lokal i dobili smo očekivano. Dobar ćevap ,odlična domaća kobasica,lepo domaće vino...Usluga odlična,cene u skladu sa ponudom,vrlo pristojno,higijena na visokom nivou,atmosfera vrlo prijatna i svakako mesto gde ćemo se sigurno vratiti na upravo to "dobre ćevape ",tj.dobru klopu...

Hvala korisniku goxyuca

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cevap kod Dekija gledali su i

Cevap kod Dekija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!