“Sjajno mesto! ”
Komentar o hotelu Cevap kod Dekija

Cevap kod Dekija
Komentar je napisan: 21. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Cena je taman, porcije su im povece, tako da smo zatražili da nam zapakuju za poneti. Mirno, opustajuce mesto idealno za parove. Sve mere oko covid su preuzeli, konobar Pedja je pravi profesionalac u svom poslu koji nam je preporucio biftek, rado cemo opet doci.

Hvala korisniku jole1111

Komentar je napisan: 3. april 2020. sa mobilne aplikacije

Dosao sam po cevape na preporuku prijatelja. Vreme je korone tako da sam ih uzeo za poneti. Cevapi dosta dobri za moj ukus malo slani. Somun svez mekan dosta dobar. Sve u svemu, nije najbolji cevap u Beogradu ali opravdao ocekivanja.
Pozdrav

Datum posete: april 2020.
Hvala korisniku filipn2207
Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Moje iskustvo sa cevapima u ovom restoranu je katastrofalno. Meso je bilo neprijatnog mirisa, nedovoljno peceno, puno hrskavice... nikad gore cevape nisam jela. Neprijatno sam bila iznenadjena i u soku, s obzirom da sam cula ranije pohvale na racun ovog mesta. Mislim da je sramota da neko takvo meso prodaje.

Prilozi za toliku porudzbinu su bili smesni, tri grama luka i kupusa na 10 porcija... sve u svemu jako loše iskustvo.

Hvala korisniku Jelkica13
Komentar je napisan: 11. novembar 2019.

Ranije smo često ručali na ovom mestu. Hrana je odlična. Jedna zvezdica zbog toga što restoransko osoblje neprestano "drži" javna parking mesta, postavljajući drvene stolice i prazne gajbice. Često se može videti i njihovo dostavno vozilo koje "brani" parkiranje.

Ispred restorana je od ujutru do uveče, na ulici, parkirano po barem pet vozila od kojih se ne može normalno proći ulicom.

Dobar restoran, ali loš komšija..

Hvala korisniku iskusniputnik1231231
Komentar je napisan: 4. avgust 2019.

Servis odlican, hrana vrhunska. Uzivali smo u opustenoj atmosferi

Batak bi svakom preporucio da proba..

Hvala korisniku filip9988

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cevap kod Dekija gledali su i

Cevap kod Dekija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!