Tripadvisor
Postavi
Prijemno sanduče

“Ko jednom svrati uvek se vratiiiii”
Komentar o hotelu Corner Pub

Corner Pub
Komentar je napisan: 13. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Najboljaaaa usluga vrhunsko česko, špansko,holandsko i domace pivo i nezaboravan provod. Ja sam se ludo proveo sada je red i na vas.

Datum posete: novembar 2017.
1  Hvala korisniku 2404Mihailo

Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Extra provod veliki izbor tocenog piva, odlicna hrana i vrhunska usluga.
Dobar izbor muzike, muuzika za sva cula od domaceg i stranog pop-roka, dzeza,bluza do fenomenalnih tamburasa Sve pohvale i preporuke.

Datum posete: jun 2017.
1  Hvala korisniku 2404Mihailo
Komentar je napisan: 23. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Super ste imate jako dobru hranu i piće.Zeleo bih da istaknem pivo i kobasice,preporucio bih svima da odu nece se pokajati.

Datum posete: decembar 2016.
1  Hvala korisniku sergej s
Komentar je napisan: 2. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlicna atmosfera, sjajan pub, fenomenalna klopa...Mi smo svratili u petak, kada je svirka, i pivnica je bila puna. UltraMarin Trio zaista pravi odlicnu atmosferu. Sve pohvale i preporuke! Slike govore vise od reci...

Datum posete: novembar 2016.
2  Hvala korisniku Dragana P
Komentar je napisan: 7. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatno mesto sa super klopom, velikim izborom piva i dobrim ambijentom, pritom razumne cene. Odlicna usluga! Sve pohvale!

Datum posete: novembar 2015.
Hvala korisniku Uros D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Corner Pub gledali su i

Corner Pub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!