“Super klopa”

Manjez
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Nikad nisam bio u ovoj kultnoj kafani i drago mi je da sam je posetio. Ambijent je lepo uredjen. Hrana je ukusna. Preporučujem Manjez cevape na kajmaku sa ljutom papricicom. Osoblje je ljubazno i uslužno.Bio sam u subotu i svirao je bas dobar orkestar. U svakom slučaju Preporučujem ovaj lokal.

Hvala korisniku arabique011

Komentar je napisan: 16. april 2019. sa mobilne aplikacije

Preporučujem restoran Manjež, koji je promenio, personal zaposlenih, ali su prijatna atmosfera i ukusna hrana, ostali na visokom nivou.Muzika uživo, i fotografije starog Beograda, okačene po zidovima duž celog restorana.Odaju atmosferu, kao da se nalazite u nekoj od starih Beogradskih kafana, u kojoj su kvalitetno spremljena hrana i odlična atmosfera za druženje i provod, bili zagarantovani.A po kojima je, ovaj, grad bio na daleko, čuven i priznat.
Svratite i lično se u to, uverite.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku MarkoS1949
Komentar je napisan: 19. mart 2019.

Manjez je tradicionalni restoran. Atmosfera lepa i hrana odlicna. Sve je kako treba, rado ga preporucim.

1  Hvala korisniku MladenkaM6
Komentar je napisan: 30. oktobar 2017.

O manježu sve najbolje. Otkako je Dubravko preuzeo restoran u svoje ruke, jede se kao kod kuće. Ljubazno osoblje, izvrsna hrana i obilne procije. Sarmice sa zeljom ili kiseim kuposom kao od bake. Gotova jela s dnevnog menija su izvanredna. Još se mora malo poraditi na jelovniku jer je očito da ga Dubravko nadopunjuje....

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku IvekFiume
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016.

hran je izvrsna ,usluga brza i kvalitetna,atmosfera prijatna ,lepo za druzenje i proslave,leti postoji mala basta

Datum posete: mart 2016.
Hvala korisniku donamirjana

Putnici koji su gledali informacije o mestu Manjez gledali su i

Manjez – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!