“Palačinkarnica koja to nije”
Komentar o hotelu Hari's Creperie

Hari's Creperie
Rangiran na 6. mestu od 45 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 24. februar 2018.

Slana palačinka je bila kao zagoreli crepić (i jeste opisana kao crepe :)), suva i neukusna, a ni slatka nije bila dovoljno sočna i ukusna. Jedino su me društvo i IZUZETNO ljubazno osoblje sprečili da se odmah pobunim i vratim hranu. Neću ponovo otići tamo.

Hvala korisniku SilvanaSiouxs

Komentar je napisan: 9. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Predobro mjesto, odlicna usluga sve za 10.... Svaka preporuka , kombinacije sa wafflima prebogate i preukusne

Hvala korisniku Sead Z
Komentar je napisan: 24. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Dolazimo cesto u Hari's i svaki put nam je bilo super. Osoblje je veoma ljubazno, a ambijent i atmosfera u lokalu su perfektni Probali smo dosta stvari sa menija i sve je bilo preukusno ( izdvajamo vafle ) . Sve pohva za celu ekipu koja radi na ovom mestu, pogotovo za konobara Lazara.

Hvala korisniku NenadM349
Komentar je napisan: 11. april 2017. sa mobilne aplikacije

Vafl je bio odlican, ali palacinka bi mogla biti bolja, testo nije nista posebno, prilozi unutra ok. Sve u svemu palacinkom nismo bas zadovoljni. Svakako cemo im dati sansu jos neki put i probati i ostale poslastice.

Hvala korisniku IvanaMladen0507
Komentar je napisan: 5. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Vrlo sam skeptična prilikom isprobavanja novih čokolada i nadeva u palačinkama, ali ovo mesto me nije razočaralo. Jako lepa čokolada, sladoled je takodje super. Porcije su velike, a na meniju je milion razlicitih opcija. Osoblje je baš ljubazno, ambijent prijatan. Sve pohvale.

Hvala korisniku Marija G

Putnici koji su gledali informacije o mestu Hari's Creperie gledali su i

Hari's Creperie – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!