Komentar je napisan: 18. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Godinama zbog posla dolazim u Beograd, i otkad sam prije skoro dvije godine posjetila ovaj hotel, više nije bilo dileme gdje ću odsjedati. Čar svakog grada su njegovi ljudi, a vaše osoblje ga odslikava na najbolji mogući način. Izuzetno profesionalno, ali prije svega jako srdačno i ljubazno! Sve je čisto i udobno. Kompletna usluga odlična. Za mene je ovo najbolji hotel u gradu, a isto mišljenje dijele i kolege! Skadarlija nam je blizu kada želimo dobar provod, a lagana šetnja Knez Mihajlovom i Kalemegdanom kada smo umorni. Samo nastavite tako, vidimo se opet uskoro!

Datum boravka: mart 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku romanajanjic
Courtyard_Belgrade, Public Relations Manager objekta Courtyard by Marriott Belgrade City Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. septembar 2018.

Draga romanajanjic,
Veliko hvala na divnim recima! Jako sam ponosna biti deo tima koji ostavlja upravo ovakve utiske.
Sa velikim zadovoljstvom cu podeliti Vas komentar sa celim timom, verujem da ce ovakve reci izmamiti samo osmehe.
Do skorog vidjenja, lepi pozdravi iz hladnog Beograda,
Marketing Menadzer

Komentar je napisan: 14. septembar 2018.

Bio sam u hotelu na picu sa prijatlejima impresioniran sam nivoom usluge u hotelu. Osoblje na recepciji je jako profesionalno, u baru su svi nasmejani i usluzni, pogled na treg republike.. Bar je nepusacki sto mu jako odgovara! Od mene cista desetka!

Savet o sobi: nisam odsedao u hotelu ali verujem da sobe zadovoljavaju potrebe gostiju
  • Datum boravka: septembar 2018., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku zekarodzer88
Courtyard_Belgrade, Public Relations Manager objekta Courtyard by Marriott Belgrade City Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. septembar 2018.

Dragi zekarodzer88,
Drago nam je da ste bili gost našeg hotela i da ste uživali. Pre svega, jako smo ponosni na činjenicu da je tim Credo Restorana i bara pruzio kvalitetnu uslugu, a zatim i da ste uživali u kompletnoj ponudi.
Nadamo se da ćete uskoro ponovo posetiti naš hotel i da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo.
Srdačni pozdravi,
Marketing Menadžer

Komentar je napisan: 14. septembar 2018.

Odlican hotel, osoblje u restoranu jako ljubazno, sobe su ciste, kreveti su preudobni, osoblje na recepciji uvrek spremno da pomogne sa savetima gde da se ode u restoran , bar, razgledanje grada! Svako bih preporucio ovaj hotel!

Savet o sobi: Sobe koje su okrenute od ulice su jako lepe i mirne, savrsene za odmor!
  • Datum boravka: avgust 2018., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku neshas86

Dragi Neshas86,
Hvala vam na sjajnom komentaru! Uvek se radujemo komentarima naših gostiju jer tako pronalazimo načine da budemo još bolji.
Želimo Vam lep dan i radujemo se ponovnom viđenju!
Marketing Menadžer

Komentar je napisan: 14. septembar 2018.

Čist, uredan i komforan hotel pre svega za poslovna putovanja. Osoblje ljubazno i profesionalno. Jedna od najboljih lokacija u Beogradu, svega 20 metara od samog centra grada. Hrana je za svaku pohvalu!

• Datum boravka: septembar 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Petar S

Dragi Petre,
Hvala Vam na izdvojenom vremenu za komentar o Vašoj poseti, zaista cenimo sve utiske jer uvek nalazimo način da budemo bolji.
Nadamo se da ćemo uskoro ponovo biti Vaš domaćin!
Srdačan pozdrav,
Marketing Manager

Komentar je napisan: 3. februar 2018.

Lokacija hotela je strogo u centru blizu svih dešavanja i dosta kulturnih znamenitosti .
Ima jako lep loby za uživanje u kafi i razgovoru.
Hrana je odlična , a usluga takođe .
Pogodan je za manje biznis događaje i prijeme .

• Datum boravka: jun 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sladjan
Courtyard_Belgrade, Public Relations Manager objekta Courtyard by Marriott Belgrade City Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 7. februar 2018.

Postovani Sladjane,

Najpre zelim da se, u ime celog tima, zahvalim za Vas komentar kao i vremenu odvojenom da ga napisete.

Jako nam je drago da ste uzivali u nasem hotelu i da smo uslugom i predanosti nasim gostima uspeli da ispunimo Vasa ocekivanja.

Svakako bi nam bilo zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo kod nas.

Srdacan pozdrav,
Nikola M.