“Ako želite da se počastite”
Komentar o hotelu Mandarina Cake Shop

Mandarina Cake Shop
Rangiran na 4. mestu od 47 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 16. oktobar 2017.

Divni ukusi. Fenomenalan izgled. Voleo bih da mogu da ih priuštim svaki dan, ali za neke specijalne prilike su sjajni!

Hvala korisniku mpopovan

Komentar je napisan: 27. avgust 2017.

Mandarina od kada se pojavila nosi nešto novo .Ko voli ovakve poslastice ne može biti ravnodušan ,pogotovo na izgled.

Hvala korisniku sladjan
Komentar je napisan: 1. april 2017.

Mesto je izuzetno malo, pravljeno je kao take- away koncept ali ima sa strane klupica za sedenje kapaciteta 5 mršavih osoba. Ako nemate sreće kao mi pa neko zasedne, jedete fantastične kolače stojeći, otprilike kao u gradskom prevozu (da, toliko je malo!).
Izgled kolača je kao štancovan, a svaki kolač je rađen u slojevima koji se na prvi pogled ne vide. Dekorativni elementi od čokolade izgledaju fantastično i ostavljaju neobičan umetnički utisak.
Kolači su slatki taman koliko treba, i taman prave veličine, pa posle jela nemate osećaj težine. Umešno izbalansirani voćni i čokoladno- orašasti ukusi, sa odmerenim kombinacijama sočnog, kremastog i hrskavog.

1  Hvala korisniku karajeca
Komentar je napisan: 7. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Posetila sam Mandarinu u maju 2016 radi "istrazivanja" koja bi poslasticarnica bila najbolja za nabavku kolaca za moje vencanje u avgustu. Tada sam probala sve novije poslasticarnice koje su delovale svetski jer su mi gosti dolazili iz raznih deliva sveta i zelela sam da im pruzim najbolji kvalitet. Najiskrenije sam ocekivala dosta od Mandarine jer sam videla komentare na netu, fotografije na instagramu i cak neke clanke online. Delovalo je i zvucalo kao da zaista znaju sta rade.

Vizuelno, zaista su na top top nivou i mogu da se takmice sa Parizom i Tokijom gde sam ja licno videla/probala najbolje kolace iz ove kategorije. Dekoracija, boje i teksture spoljasnosti su stvarno raznovrsne i jako intenzivne i zabavne, ali uradjene sa ukusom i graficki jako interesantne. Probala sam nekoliko kolaca raznih ukusa da bih "naucila" kakva je ovo prodavnica, i tada sam se zaista trudila da mi se to svidi. Ali kolicina secera je preovladala i sav trud oko tekstura unutrasnjeg dela kolaca, raznih nijansi ukusa i dodataka - cela ta "matematika" i ravnoteza je bila unistena secerom. Ponekad cak pomislim da se mozda taj dan samo nekom prosuo secer i slucajno je preterao. Stvarno mislim da je samo ogromna kolicina secera smetnja i da bi oni bili savrseni da se smanji bar na pola ili na 60-70% trenutnog recepta. Vredi probati.

Imala sam utisak sa su kolaci predivni za 72dpi rezoluciju i instagram (ako se razumete u stampu i dizajn) ali kada se probaju to nije dovoljno. Kao lepa devojka u koju se zaljubis ali ispadne da nije bas bila dobra osoba. Nekim ljudima je samo lepota ok, ali ja sam uvek cenila ukus, tj unustrasnjost.

Komplimenti drugih kupaca kojima je ovo jako interesantno i zanimljivo sigurno su jaka podrska i inspiracija. Ali mislim da ponekad treba biti kritican i konstantno se unapredjivati da bi stvarno bio najbolji. Nadam se da ce ovo biti konstruktivna kritika. Sve najbolje!

10  Hvala korisniku Hamlita
Komentar je napisan: 13. novembar 2016.

Ako ste od onih koji vole kvalitetan slatkis, ovo je pravo mesto. Savrsen ukus i izgled. Cene su mozda malo jace, ali vredi. Osoblje jako ljubazno.

Hvala korisniku aksentijevicarch

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mandarina Cake Shop gledali su i

Mandarina Cake Shop – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!