“Najbolji kroasani”
Komentar o hotelu Mandarina Cake Shop

Mandarina Cake Shop
Rangiran na 3. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 9. april 2019.

Vrhunski kroasani raznih ukusa.Nemojte da vas prevari njihova velicina jer obiluju unutrasnjim punjenjem,preporuka za nougat.Steta sto ih nemaju svakodnevno u ponudi.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Anamarija M

Komentar je napisan: 25. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Nezamisliv dozivljaj vizuelni i cula ukusa, na mestu koje je vise od poslasticarnice.Descentne boje i ukusi kolaca, strukture koje su mix musa i zelatinoznih delikatesa, a tek boje??? Dostojne muzejske postavke!
NE propustite ako ste" no limit" hedonisti.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 11. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Fini i ukusni kolači, dobar izbor, raznovrsno, usluga dobra, ljubazno osoblje, prijatna atmosfera, lepo.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Fercika
Komentar je napisan: 4. oktobar 2018.

Imala sam priliku da slusam predavanje o izgradnji ove poslasticarnice i malo je reci da sam se odusevila. Krsto je fenomenalan covek koji je ulozio ceo zivot u ono sto radi. Svaki kolac je rucno pravljen i svaki je unikat. Recepte sam smislja te je sjajno koliko raznovrsnosti postoji medju kolacima. O ukusu i izgledu da ne pricam! Vredi posetiti

Datum posete: jul 2018.
3  Hvala korisniku Sara A
Komentar je napisan: 29. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Dobro vece,
Moram da dam sve pohvale da je najbolji u gradu i šire ali najbolje ce pokazati i potvrditi fotografija koju kačim u prilogu, ne stizu da naprave kako se brzo prodaje.
Cene normalne a kvalitet svetski.

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku zoki-cargo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mandarina Cake Shop gledali su i

Mandarina Cake Shop – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!