Tripadvisor
Postavi
Prijemno sanduče

“Шок”
Komentar o hotelu Restoran "Savski Venac"

Restoran "Savski Venac"
Komentar je napisan: 25. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Иако локал ради до 23, конобари су уредно узели да сређују башту и траже последњу туру у 22.15. већ у 22.45 је постало непријатно колико су покушали да отерају госте.

Hvala korisniku bojke9
Oli Z, Menadžer objekta Restoran "Savski Venac", je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. maj 2019.

Postovani,
Izvinjavamo se na neprijatnosti koju ste doziveli u nasem lokalu. Sankcionisacemo uvek ovako neprimereno ponasanje personala, jer narusava ugled koji se trudimo da izgradimo. Nadam se da cete nam dati priliku da se iskupimo. Budite slobodni da kontaktirate menadzment restorana i uzivate u veceri za dvoje, na kojoj cete biti nasi gosti.
S postovanjem,
Menadzment restorana Savski Venac

Komentar je napisan: 6. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Dobra kafa, prijatna atmosfera, sledeci put cemo nesto i pojesti konkretnije jer smo do sad samo corbicu probali, koja je ok. Na dobroj je lokaciji.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Milan B
Komentar je napisan: 14. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Nas troje je posetilo restoran "Savski venac" u žlji da prijatelja iz inostranstva odvedemo na kvalitetan roštilj. Uzeli smo po porciju leskovačkih uštipaka, sjeničkih ćevapa i Karađorđevu šniclu. Uz to i po salatu.

Porcije su velike, sreća te nismo naručili predjelo ili čorbe. Meso je lepog ukusa.

Sve u svemu, zadovoljni smo i nekom prilikom ćemo doći ponovo.

Hvala korisniku Мирослав М
Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Srdačno preporučujem svima koji poslom dođu u Beograd. U neposrednoj blizini Nemanjine, gde uglavnom prisustvujem sastancima, postoji ova divna, mirna oaza. Predivna bašta, dobra usluga, ambijent dobre energije... Preporučujem.

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku TANJAM1550
Komentar je napisan: 30. april 2018.

Savski Venac na ovom mestu postoji bar 45 godina. Kad je stari "drustveni" restoran propao, a bio je stvarno odlican, bilo je vise pokusaja da se rad obnovi. E, sad, niko nije umeo da pogodi taj duh koji je restoran imao, dok nije dosla ova poslednja ekipa (pisem vam ovo kao neko ko zivi u komsiluku i ko je pratio sve vreme razvoj situacije).
Bez nekog entuzijazma sam otisao sa suprugom da popijemo pivo, a ostali smo na veceri! Ne znam odakle da pocnem: vrhunski servis, odlicna hrana, toceni Hogarden... I pri tom za vrlo pristojne cene. Vodio sam kasnije i poslovne partnere iz inostranstva, koji dobro poznaju nasu kuhinju, takodje se bili veoma zadovoljni.
Svakome ko zeli mir i tisinu u centru grada, u basti u senci lipa preko leta ili u super uredjenom enterijeru unutra, toplo preporucujem.
Jos jedna sitnica u vezi enterijera: za razliku od mnogih restorana, unutra nisu pretrpali stolove, dosta je otvoren prostor, pa imate utisak intime i kad je restoran pun - ne provlacite se pored komsijskih stolova, ne cujete njihove razgovore i ne vidite njihove tanjire (a ni oni vase :) )

Datum posete: decembar 2017.
1  Hvala korisniku ludicane

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran "Savski Venac" gledali su i

Restoran "Savski Venac" – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!