“Brener”
Komentar o hotelu Brener

Brener
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran pored moje zgrade. Volim da dodjem i sama kad hocu da odmorim i sa drustvom. Fancy, udobno, dobra usluga ali visoke cene kvare dozivljaj malo.

Hvala korisniku jelenapovic

Komentar je napisan: 26. april 2017.

često pijemo kafu u ovom restoranu a ponekada I ručamo. usluga je dobra, šankeri su najbolji, hrana je odlična ali cu cene vrlo jake

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Jelena2004
Komentar je napisan: 14. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana se ceka jako dugo,preko 30 minuta,osoblje cesto neljubazno,nema standardizacije serviranja hrane,svaki put je drugacije servirano,na drugaciji tanjir,ali hrana je ukusna.

Datum posete: decembar 2016.
1  Hvala korisniku pexonp1
Komentar je napisan: 2. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Ambijent jako jako prijatan, svidja mi se sto nije klasican restoran i osoblje ljubazno i uvek na usluzi. Što se hrane tiče za moj ukus može to malo bolje ali u svakom slučaju nije loše. Preporuka

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku MiroslavMikiE
Komentar je napisan: 30. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Restoran je lepo uklopljen u kraj u kome se nalazi. Super opremljen sa zanimljivim detaljima. Menu dosta zanimljiv, jedina moja zamerka sto nisu imali par stvari sa menija za koje sam pitao. Konobari odmereni i fini.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Dragan C

Putnici koji su gledali informacije o mestu Brener gledali su i

Brener – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!