“Dobra hrana”
Komentar o hotelu Princip Restoran

Princip Restoran
Opis: Ako Vam fantastični gastronomski specijaliteti, odlično piće, kvalitetno druženje, prijatna atmosfera i sjajna muzika zvuče kao dobra kombinacija, onda Vas očekujemo u "Principu". Jer švajcarska kuhinja i srpsko gostoprimstvo prosto ne mogu da omanu!
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Pristojan restoran za ručak,večeru.Pohvaliću dnevni meni,obilan i kvalitetan obrok za malo novca,ljubazno osoblje..Posetite i uverite se.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku DizajnStudioJ
305andrijanas, Owner objekta Princip Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. decembar 2019.

Hvala puno na lepom komentaru

Komentar je napisan: 7. novembar 2018.

Ljudi... nema sta da se pise.... morate da dodjete i da dozivite, da zapamtite, da se slikate i da se zauvek secate. To je PRINCIP

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Dragan I
305andrijanas, Owner objekta Princip Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. novembar 2018.

Hvala punooooo

Komentar je napisan: 6. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Zanimljivo ugodan restoran/kafic sa neobicnom bastom i zanimljivim serviranjem hrane,u svakom slucaju nećete zažaliti sto ste otišli

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Sansajn

Hvala puno na lepom komentaru. Srdacan pozdrav!

Komentar je napisan: 3. maj 2018.

Ako neko to radi sa ljubavlju i iz srca to je vlasnica restorana Ana. Sad sam se vratila sa ručka sa suprugom i želim da kažem da smo ceo put do kuće razgovarali o prijatnim utiscima koje nosimo iz "Principa". Svako može da otvori restoran, ali malo je onih koji stvore tako toplu i autentičnu atmosferu koja počinje da vam nedostaje vrlo brzo nakon napuštanja restorana.

Datum posete: maj 2018.
    • Atmosfera
Hvala korisniku Gamatemi
Andrijana S, Owner objekta Princip Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. maj 2018.

Hvala puno na divnom komentaru, mogu samo da kazem da mi gosti kao sto ste vi daju vetar u ledja i da od mene i od osoblja izvlace najbolje! Veliki pozdrav i jos jednom - veliko HVALA!

Komentar je napisan: 4. mart 2018.

Za ovu lutku od restorana stalno dajem komentare jer stalno u restoran odlazim, petkom, subotom na terevenke a radnim danim na dobar dnevni meni za rucak. FANTAZIJA!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Dragan I
Andrijana S, Owner objekta Princip Restoran, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. mart 2018.

Hvala puno, na divnim komentarima! I mi se vama uvek obradujemo, divni steeeeee!
Srdacan pozdrav!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Princip Restoran gledali su i

Princip Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!