“Lokacija”
Komentar o hotelu Restoran Krim - ZATVORENO

Restoran Krim
Komentar je napisan: 28. maj 2019.

Gde se sad nalazi Restoran Krim?Mislim da je odličan restoran,samo nije više na staroj adresi.Hvala unapred!

2  Hvala korisniku IskusniPutnik123456

Komentar je napisan: 4. maj 2019.

super je klopa, ambijent, naziv restorana. Jedina mana je sto nije dovoljno raznovrsan meni i sto se malo duze ceka klopa

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku mlad_momak_bg
Komentar je napisan: 29. april 2018.

Napisite vise da ovaj restoran ne postoji, bar ne na staroj adresi.
Prosle nedelje smo citajuci komentare otisli sa prijateljima i zatekli supermarket na datoj adresi.

Datum posete: april 2018.
6  Hvala korisniku Nedostajucik
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana vrh kuvar ekspert
Biftek rolnice sa semenkama bundeve zastitni znak kuvara Rase
Ekspertna priprema jela od mesa sa mnogo umeca i kreacije

Hvala korisniku dejanp944
Komentar je napisan: 4. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Divno vece u restoranu Krim, atmosfera odlicna, ambijent veoma prijatan, gosti dobro raspolozeni, hrana najbolja, osoblje prijatno i veoma profesionalno. Jednom recju Sjajno!!!

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Snezana T

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Krim gledali su i