“Preporuka”
Komentar o hotelu Marukoshi Restaurant and Bar

Marukoshi Restaurant and Bar
Komentar je napisan: 22. avgust 2019.

Veliki izbor jela i porcije koje su ogromne ! Od nas troje niko nije uspeo da zavrsi. Sva jela su bila ukusna i dobro pripremljena. Usluga je bila odlicna, konobar je bio jako prijatan. Puna preporuka za ovaj resoran.
Jedini minus je toalet na spratu. Vrata od kabina su bila polomljena, bilo je necisto i prevruce.

Hvala korisniku Petar M

Komentar je napisan: 2. jun 2019.

Veliki izbor jela, klopa super ukusna. Mesto je vrlo prijatno. Pet friendly. Više puta sam bila i ići ću opet

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku 313lidijaj
Komentar je napisan: 15. april 2019.

Hrana je bila dobra, ambijent prijatan ali je usluga boze sacuvaj.

Za hranu nema zamerki,sasvim korektno.

Medjutim konobari su vise bili van objekta na pus pauzi nego u objektu sluzeci musterije,

Toliko su bili u elementu, da smo cekali 30 minuta da se konobar seti da nas pogleda I uzme porudzbinu za desert,u lokalu u kome je ukupno bili sedmoro ljudi.

Ni nakon pola sata se niko nije setio da nas pogleda a kamoli pridje tako da smo trazili racun I otsili.

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku NemanjaZ60
Komentar je napisan: 21. mart 2019.

Restoran je lepo uredjen,hrana je odlicna, uzivali smo u hrani kao i u njihovom soku. Cene su malo jace, ali opravdava za ovakav restoran, ko voli japansku hranu prava stvar.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku travellover935
Komentar je napisan: 22. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran koji je jako lepo odradjen sto se tice marketinga. Unutrašnjost nista posebno,cak mozda malo i zapušteno.Sto se tice jela dobar pokušaj priblizavanja druge kuhinje domaćim gostima,ali nista vise od toga. Personal dosta dobar ali mislim da ih ima premalo kada je restoran puniji. Miso supa nazalost je donesena skoro hladna tako da nisam siguran za njen ukus . Govedji yaki udon ...SJAJNO IZGLEDA ali na kraju samo zanimljiv, nista vise . U svakom slučaju ocekivao sam mnogo vise

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Kristian011

Putnici koji su gledali informacije o mestu Marukoshi Restaurant and Bar gledali su i

Marukoshi Restaurant and Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!