“Uzivanje u retkim ukusima”
Komentar o hotelu Enso

Enso
Opis: ENSO predstavlja jednim potezom, rukom nacrtan krug i označava trenutak kada je um slobodan i dozvoljava telu da nesputano stvara. Filozofija restorana počiva na kreativnosti i harmoniji ukusa i vizuelnog doživljaja hrane, sa posebnom posvećenosti svakom detalju.
Komentar je napisan: 1. jun 2017.

U retko kom restoranu u Beogradu, pa i celoj Srbiji mozete naci ovakav meni. Zadovoljstvo je probati bilo koje od jela iz ponude restorana ''Enso''. Mislim da ''Enso'' treba da bude redovna stanica svakom gurmanu i hedonisti. Osoblje ljubazno, restoran uredan i cist, ali atmosfera nije ustogljena, sve je opusteno i nenametljivo. Za preporuku,

Hvala korisniku zorangajic
Tijana S, Manager objekta Enso, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 1. jun 2017.

Poštovani gospodine Gajiću,
Hvala Vam na lepim rečima i vremenu koje ste izdvojili da napišete kritiku.
Nadamo se da se vidimo uskoro, novi letnji meni je u ponudi.
Lep pozdrav,
menadžment restorana

Komentar je napisan: 18. april 2017. sa mobilne aplikacije

vrhunski aranzirana hrana sa fenomenalnim ukusima koje ne biste mogli sastaviti prave veliko zadovoljstvo za vas! Ocigledno ljudi znaju svoj posao! Ne znam sta izdojiti, tartar biftek ili zeca....

Hvala korisniku Milan K
Tijana S, Manager objekta Enso, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 15. maj 2017.

Poštovani Milane,
pre svega hvala za vreme koje ste izdvojili da napišete svoju ocenu restorana. Znači nam da znamo u kom pravcu stvaramo.
Nadamo se da se vidimo uskoro, novi letnji meni je u ponudi.

Lep pozdrav
Enso menadžment

Komentar je napisan: 17. novembar 2016.

Za sve one sa istančanim čulima ovaj restoran je topla preporuka. Teško je oceniti da li jela bolje izgledaju ili su ukusnija. Neće vas ostaviti ravnodušnim ta tananost u ukusima i neodoljive, fanki kreacije obroka. U ponudi je set many, ali nećete pogrešiti ako naručite više gangova uparenih sa vinom. Kada je reč o desertima, tu je nemoguće pogrešiti - svaki izbor je dobar izbor u ovom slučaju. Pohvalila bih i veliki izbor vina. Posebno ističem ljubaznost šefa kuhinje i kuvara, koji rado izlaze u susret zahtevima gostiju i sa njima razgovaraju o svojim kreacijama. Posebna preporuka su Zmajeve kugle sa tartufima, Mazalune - bašta u tanjiru i limun tart.

1  Hvala korisniku Aleksandra_SRB
sekulictijana, Manager objekta Enso, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. novembar 2016.

Poštovana Ana
hvala puno na lepoj kritici, nadamo se da ćete nam skorije opet doći.
Lep pozdrav
Enso menadžment

Komentar je napisan: 25. septembar 2016.

Ovo je mesto koje hrani sva cula...enterijer je elegantan i moderan i ispunjava osecajem spokoja i vedrine. Prisutna je izuzetno pozitivna energija, a ljubazno osoblje se trudi da vam svaki dolazak bude maksimalno prijatan. Hrana kao glavna komponenta samog dozivljaja je miks dobro ukombinovanih ukusa koja posebnim dekorativnim stilom izrazava malo umetnicko delo na tanjiru... Idealni subotnji izlazak sa drustvom uz casu kvalitetnog vina, porciju tune, tartara i naravno kolaca od mente kao divne zavrsnice je moj izbor.... a onda nastavak carobne veceri u klubu pored...

1  Hvala korisniku Maja V
sekulictijana, Manager objekta Enso, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 13. oktobar 2016.

Poštovana Majo,
Zadovoljstvo je kada čujemo ovako lepe utiske.
Hvala što ste nas posetili i očekujemo Vas uskoro.

Srdačan pozdrav,
Enso

Komentar je napisan: 19. avgust 2016.

Bila sam sa dečkom na večeri, a pre toga sam ga posetila solo. Atmosfera je vrlo prijatna, konobari su preljubazni. Muzika je odlična.
Moram priznati da sam bila oduševljena prvo izgledom, a onda i ukusom porcija. Probala sam papaline sa sladoledom od parmezana (savršeno), gusku koja je mešavina slatkog i slanog ukusa, zeca, energetske kuglice od spanaća, kolač od mente i snikers kolač sa sladoledom od kokica... Prosto, restoran nije za one koji vole "običnu" hranu. Ali za one koji vole nešto drugačije, nove ukuse, spajanje ukusa - "Enso" je pravi izbor! Imaju odličan izbor vina (Basa je moj izbor), a meni je na - tabletu. U korak sa svetom, naravno.
Meni se svđa i enterijer restorana. Jednostvno, sa ukusom, svedeno. Sigurna sam, uživaćete, ako se odlučite za "Enso"!

Hvala korisniku Natasa I

Poštovana Nataša,
Zadovoljstvo je kada čujemo ovako lepe utiske.
Hvala što ste nas posetili i očekujemo Vas uskoro.

Srdačan pozdrav,
Enso

Putnici koji su gledali informacije o mestu Enso gledali su i

Enso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!