“Najbolji riblji restoran sa morskom ribom u Beogradu i Srbiji, a sigurno i jedan od najboljih u regionu.”
Komentar o hotelu Gušti Mora

Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 15. april 2019.

Više puta sam bio gost u ovom restoranu i probao više jela. Za mene lično najbolja kombinacija je za početak hladan tanjir kombinacija dva karpaća 1/2 od gambora i 1/2 od palamide. Posle toga 1/2 porcije crnog rižota i na kraju riba u pećnici sa krompirom i kaprom.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku PredragK89

Komentar je napisan: 10. jul 2018.

U restoran dolazimo godinama i uvek je sve na svom mestu.
Stolnjaci su uvek besprekorno čisti.
Sve što smo jeli je odlično, a prstaci su najbolji.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku MihailoS27
Komentar je napisan: 16. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Dobar dan,
Gušti je restoran za koji nema primedbe na hranu i vino i najbolji restoran je u regionu.
Restoran nije dobar za one koji su škrti prema sebi i drugima a u narodu se zovu STIPSE pa onda uvek imaju komentar preterano skupo itd. Ko ne zeli da plati onda pravac hamburgerija ili ćevapi.
Lep dan

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku zoki-cargo
Gušti M, Manager objekta Gušti Mora, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jun 2018.

Dear Zoran,
thank you for your review. We are glad read that you are satisfied with food, wine and service. We always do our best in order to have a happy and satisfied client.
We hope to have you again as our guest,
Gušti Mora

Komentar je napisan: 20. maj 2018.

Odličan riblji restoran, veoma lep ambijent i lepa bašta. Osoblje profesionalno i ljubazno. Mana je što nema privatni parking. Cene su prilično visoke, ali je hrana izuzetno ukusna. Kuver je 300 dinara po osobo i podrazumeva 4-5 malih parčića hleba. Svaki prilog uz ribu se posebno plaća od 300 do 400 din. Cena ribe je od 4500 po kg pa naviše. U svakom slučaju vredi, povremeno doći.

Datum posete: maj 2018.
2  Hvala korisniku miki_9001

Dear Miloje,
thank you for your review. We are glad read that you are satisfied with food and service. We always do our best in order to satisfy our clients.
We hope to have you again as our guest,
Best,

Komentar je napisan: 11. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Klopa je dobra, ali ništa bolja nego u drugim ribljim restoranima i čeka se malo duže. Dezert (pita sa višnjama) je bila kao iz pekare, industrijska varijanta, tužno za takav restoran a kesten šnit je ok.
Konobari su veoma ljubazni ali im usluga nije baš na zavidnom nivou. Ceđena pomorandža, prva dobra a druga stiže gorka odnosno sa grejpfrutom.
Dobili smo čak i čašu koja je bila toliko naprsla da je propuštala kiselu vodu na dnu. Kada smo obavestili konobara, odneo je naprslu i to skoro punu a doneo drugu praznu čašu, bez izvinjenja.
S obzirom na papreno nerealne i visoke cene, ne bi smela da se podkrade ni jedna greška, što nije bio slučaj.
Naše mišljenje je da, uzevši sve u obzir, restoran zaslužuje ocenu između 2 i 3 ali pošto je ukupna ocena na tripadvisor-u nerealno visoka, i mi dajemo nerealno nisku ocenu 1.

Datum posete: januar 2018.
6  Hvala korisniku AleksandraZ1067

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gušti Mora gledali su i

Gušti Mora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!