“Meksički gurmanski raj”
Komentar o hotelu Zapata

Zapata
Kuhinje: meksička
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 7. novembar 2017.

Odličam ambijent, ljubazno osobljei nadasve vrhunska gurmanska ponuda !!! Nezaobilazno mjesto za ljubitelje meksičke kuhinje...

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Miodrag G

Komentar je napisan: 11. avgust 2017.

Hrana nam se jako dopala, veoma je ukusna i obilna. Veoma je isplativa akcija sa doruckom. Svaka preporuka.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku stefanvukovic
Komentar je napisan: 5. mart 2017.

Pokusala sam da narucim dostavu i pozvala telefonom da pitam za neke dodatke od cega su jer sam htela da narucim i za decu i zamolila ih da mi preporuce neka jela sa piletinom. Jako neljubazno su mi rekli da im je rucak u toku i da nemaju vremena, kao i da je za dostavu potrebno vise od 120minuta! Razocaravajuce!

Datum posete: mart 2017.
3  Hvala korisniku zokascepanovic
Komentar je napisan: 5. mart 2017.

Neverovatno neljubazno osoblje koje na pitanje o izboru hrane nervozno odgovara da je nedeljni ručak i da nemaju oni vremena za priču. Tako se gube gosti...

Datum posete: mart 2017.
4  Hvala korisniku midents
Komentar je napisan: 12. januar 2017.

Restoran je delovao sasvim u redu i očekivala sam daleko ukusniju hranu i bolju ponudu. Osoblje je ljubazno, ali imala sam snažan utisak da se suštinski ne trude - bio je praznik i kao da im je bilo dosta i gostiju i spremanja. Preskupo su naplatili to što smo naručili. Potpuno prosečno jelo imalo je jako visoku cenu. Nisam sigurna da ću se tamo vratiti.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku anastazija2017

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zapata gledali su i

Zapata – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!