“Sjajna usluga i ukusna hrana”
Komentar o hotelu Zapata

Zapata
Kuhinje: meksička
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, večera, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 25. april 2018.

Sve pohvale za osoblje koje nas je usluzilo. Sto se hrane tice, probali smo Plato Zapata koji je za dve osobe i najbolja je opcija kada prvi put dolazite da probate vise stvari odjednom. Definitivno se vracamo da probamo ostatak :)

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku KatariinaDj

Komentar je napisan: 7. novembar 2017.

Odličam ambijent, ljubazno osobljei nadasve vrhunska gurmanska ponuda !!! Nezaobilazno mjesto za ljubitelje meksičke kuhinje...

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Miodrag G
Komentar je napisan: 11. avgust 2017.

Hrana nam se jako dopala, veoma je ukusna i obilna. Veoma je isplativa akcija sa doruckom. Svaka preporuka.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku stefanvukovic
Komentar je napisan: 5. mart 2017.

Pokusala sam da narucim dostavu i pozvala telefonom da pitam za neke dodatke od cega su jer sam htela da narucim i za decu i zamolila ih da mi preporuce neka jela sa piletinom. Jako neljubazno su mi rekli da im je rucak u toku i da nemaju vremena, kao i da je za dostavu potrebno vise od 120minuta! Razocaravajuce!

Datum posete: mart 2017.
3  Hvala korisniku zokascepanovic
Komentar je napisan: 5. mart 2017.

Neverovatno neljubazno osoblje koje na pitanje o izboru hrane nervozno odgovara da je nedeljni ručak i da nemaju oni vremena za priču. Tako se gube gosti...

Datum posete: mart 2017.
4  Hvala korisniku midents

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zapata gledali su i

Zapata – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!