“Odlicna hrana”
Komentar o hotelu Zapata

Zapata
Kuhinje: meksička
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 7. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo odlicno! Usluga dobra, hrana sveza. Preporuka za posetiti. Probati specijalitet kuce!

Hvala korisniku srle86

Komentar je napisan: 17. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Fin restoran, jako dobra klopa, dobre porcije, zanimljiv izbor meksicke hrane, pa ukoliko niste do sad probali, sta god da izaberete iz menija necete pogresiti. Nasa porudzbina bila je, chimichanga con carne, chimichamga pollo, burritos, i bogami smo se lepo najeli. Mala zamerka je enterijer, gde ima prostora za malo sredjivanja i kreativmosti, kao i cene, koje su nesto jace za standard u Srbiji, mada opet s obzirom da je u pitanju meksicki restoran ocekivane. Ipak, sve je bilo jako ukusno, pa u krajnjem slucaju i vredi zaista. Svakako preporuka

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku black_jack
Komentar je napisan: 25. april 2018.

Sve pohvale za osoblje koje nas je usluzilo. Sto se hrane tice, probali smo Plato Zapata koji je za dve osobe i najbolja je opcija kada prvi put dolazite da probate vise stvari odjednom. Definitivno se vracamo da probamo ostatak :)

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku KatariinaDj
Komentar je napisan: 7. novembar 2017.

Odličam ambijent, ljubazno osobljei nadasve vrhunska gurmanska ponuda !!! Nezaobilazno mjesto za ljubitelje meksičke kuhinje...

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Miodrag G
Komentar je napisan: 11. avgust 2017.

Hrana nam se jako dopala, veoma je ukusna i obilna. Veoma je isplativa akcija sa doruckom. Svaka preporuka.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku stefanvukovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zapata gledali su i

Zapata – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!