“Super zurke”
Komentar o hotelu Santo Domingo

Santo Domingo
Rangiran na 1.365. mestu od 1.768 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Bio sam vise puta ovde. Super je za zurke, jer cesto ima uzivo muzika. Zamerka je sto je mali prostor pa bas i nema nekog mesta za igranje, a i zna da bude bas velika guzva. Poslednji put kad sam rezervisao sam imao malo problema, tako da obratite paznju da zovete na tacan zvanican broj, a ne neki sa neke drustvene mreze.
Kokteli su dobri i veliki, tako da sam bas zadovoljan sa njima.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Rezervacije uzas,bukvalno uzas posto samo premestaju ljude,dodaju ljude za tudje stolove i ne pustaju ako dovedu ljude koje znaju,jedan veliki uzas,pokvare vece ljudima jer im govore da nemaju rezervaciju iako imaju jer ljudi koji im rade rezervacije ocajno rade svoj posao!!!

Hvala korisniku itsmemariA22
Komentar je napisan: 28. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Piše da se uz svaki doručak poručen u odredjenom vremenskom okviru dobija besplatni espreso.
Ne dobija se.
Salata raspala i sramotna, porcija ajvara smešno mala, toalet van objekta, štekeri za telefone pola rade-pola ne rade, nameštaj ubljuzgan.
Osoblje ljubazno.

Hvala korisniku Adrijana986
Komentar je napisan: 29. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Mesto je prelepo, lep enterijer, dobri kokteli. Ali, dolazim sa drugaricom gdele nas premestaju jedno tri puta jer nas je samo dve, pritom imam rezervaciju. Neki klinci su se zalili sto smo sele pa su nas oterali odatle jer znaju decka za rezervacije. Nigde bar dve stolice, konobari kuliraju, da bi posle rekli da se uz sto i stolica mora rezervisati. Kad je jedan par otisao, nas dve smo zauzele stolice, dolazi hostesa koja dovodi drugi par koji ima rezervaciju u pola 11, a rezervacije traju do pola 10. Dajte ljudi, molim vas, ako rezervisem sto ocekujem da me ne selite sa mesta na mesto zaboga. Ali to je verovatno jer dolazim prvi put, pa stalni gosti imaju protekciju, gosti od 20 godinica. Bravo.

1  Hvala korisniku jelena2904
Komentar je napisan: 25. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Predivan lokal sa dugom tradicijom pravih unikatnih koktel barova...poseduje i kuhinju sa raznovrsnom ali jako dobrom hranom...osoblje je jako dobro,usluzno i prijatno..cene i vise nego korektne za tako dobar kvalitet.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku 837miljank

Putnici koji su gledali informacije o mestu Santo Domingo gledali su i

Santo Domingo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!