Tripadvisor
Postavi
Prijemno sanduče
Komentar je napisan: 4. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična lokacija, izuzetno ljubazno osoblje, uredne sobe koje se čiste svaki dan, Interent odličan, mogućnost doručka u okviru hotela..... Uživali smo u preljepom mjestu i hotel Opera će biti naš ponovni izbor kod posjete Beogradu! Preporuka svima!

Datum boravka: decembar 2018.
Hvala korisniku jasminkat2018
IdaGaborovic, Manager objekta Hotel Opera, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. januar 2019.

Poštovana gošćo,
Drago nam je da ste odabrali Garni Hotel Opera tokom boravka u Beogradu.
Vaše reči hvale za osoblje, higijenu i lokaciju nam puno znače, a najdraže nam je da želite ponovo da nas posetite.
Preporuka od strane gostiju je najveća nagrada koju možemo da dobijemo.
Verujem da se vidimo uskoro!
Manager

Komentar je napisan: 27. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatno i ljubazno osoblje koje stoji na raspolaganju 24 h/ dan. Sobe jako uredne. Hotel se nalazi na odlicnom mjestu. Dorucak ok.
Preporucujem ovaj hotel za sve koji imaju namjeru posjetiti Beograd.

Datum boravka: februar 2018.
1  Hvala korisniku InesL460
IdaGaborovic, Manager objekta Hotel Opera, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. februar 2018.

Poštovana gošćo,
Hvala što ste podelili Vaše utiske s nama i ostalim članovima TripAdvisor-a.
Drago nam je što ste zadovoljni uslugom našeg osoblja, lokacijom hotela i higijenom soba.
Vaša preporuka nam mnogo znači i cenimo što ste je naveli u komentaru.
Nadamo se da ćemo imati prilike da Vas ponovo ugostimo.
Menadžer

Komentar je napisan: 27. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel Opera je u srcu Beograda, na 5 minuta hoda je od skoro svih znamenitosti, sto ga cini odlicnom polaznom tackom za obilazak grada. Sobe su moderne, lepo dekorisane i pre svega savrseno ciste. Dorucak se sluzi u kaficu koji je spojen sa hotelom, a hrana je sveza i ukusna. Ipak ono sto ovaj hotel cini vrhunskim je osoblje koje je uvek nasmejano, ljubazno i voljno da pomogne. Svima bih preporicila boravak u hotelu Opera.

Datum boravka: februar 2018.
Hvala korisniku VanjaM98

Dragi goste,
Želim da Vam se zahvalim što ste odseli u Garni Hotelu Opera.
Zadovoljstvo je bilo ugostiti Vas i što ste se odlučili da svoje utiske podelite s ostalim korisnicima TripAdvisor-a.
Drago nam je što ste zadovoljni hotelom, lokacijom, higijenom, doručkom i uslugom našeg osoblja.
Zahvaljujemo na preporukama i nadamo se da ćete se sledeći put opredeliti za naš hotel.
Menadžer

Datum boravka: januar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
operagarnibelgrade, Manager objekta Hotel Opera, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Datum boravka: decembar 2019.
operagarnibelgrade, Manager objekta Hotel Opera, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. decembar 2019.