“kul”
Komentar o hotelu Botako

Botako
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Ponovo se podsetih koliko je socna i dobra botako pica. Imala sam period zasicenja ali to je gotovo, ponovo pizza nastupa. Svaka cast i vratite puno susama na koru, i malo bolje spagete bolonjeze al sve ostalo kul

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku zvera1

Komentar je napisan: 13. mart 2017.

Restoran ima jednu od najlepših bašti u Beogradu. Hrana je ukusna, osoblje ljubazno, a cena umerena.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Vegefriends
Komentar je napisan: 7. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Klopa je veoma ukusna i obilna, čak i za ljude sa velikim apetitom :-) Bašta fantastična, posebno leti. Moja jedina zamerka je neljubazni i, čak, arogantni konobar sa bradicom. Doduše, ako se vi tako od starta postavite prema njemu, onda je izuzetno servilan (vidjeno za susednim stolom). Ne verujem da ću ponovo dolaziti.

Datum posete: mart 2017.
4  Hvala korisniku iwy636394
Komentar je napisan: 8. februar 2017.

Mislim da bi trebalo da razmislite o tome da se prosirite nekako, negde. Verujem da bi vam vecina gostiju bila zahvalna, jer se nekad i ne usudim da krenem ka tu kao verovatno nema mesta, a volim(o) vasu kolpu.

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku MilenaJ448
Komentar je napisan: 3. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Malo, jako malo, ali prelepo, mestašce...Ali pizza....ne znam kako bih je opisao....vidi se da se priprema uz posebnu pažnju a svaki sastojak je vrhunskog kvaliteta svaka preporuka kada je klopa u pitanju

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku IzJed

Putnici koji su gledali informacije o mestu Botako gledali su i

Botako – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!