“Live meat/ bukvalno zivo meso u burgeru”
Komentar o hotelu Botako

Botako
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije

Burgers; kada sam ih zvala da pitam sta je sa burgerom receno mi je da sam ja trebala da naglasim da zelim da bude skuvan. . . ako narucujete burgere obavezno naglasite da ne zelite tartar steak :/

Hvala korisniku Katecharlescharlie

Komentar je napisan: 31. avgust 2020.

Uglavnom smo jeli pizze i zadovoljni smo. Ukusno,fino servirano,osoblje ljubazno taman koliko treba a da ne bude neprijatno. Atmosfera dobra,ambijent zanimljiv kako u basti tako i unutra...Rado se vracamo svaki put kad nam se jedu pizze

Datum posete: april 2020.
Hvala korisniku jojsonovi
Komentar je napisan: 15. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent, sjajne pice, odlicna ulsuga, originalan wc, ususkano ,neobicno i za svaku preporuku!

Hvala korisniku Gordana J
Komentar je napisan: 29. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Lokal i sam ambijent su izuzetno prijatni,mala zamerka je sto je malo vise zagusljivo ukoliko ste nepusac,a osoba do vas ne gasi cigaru dok rucate i sto se malo duze ceka poruceno jelo. Pasta koju smo porucili je bila izuzetna,konobari su vrlo ljubazni. Svakako cemo se vratiti opet. Preporuke

2  Hvala korisniku anamarijaadamovic
Komentar je napisan: 24. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana izuzetna, porcije obilne, usluga dobra ali jedino što je u lokalu baš jako hladno,pogotovo ako vam zapadne sto do izloga. I stolovi su mali za da jede 4 ljudi.

Hvala korisniku Putujeminkognito

Putnici koji su gledali informacije o mestu Botako gledali su i

Botako – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!