“Libanski zalogaj izvan "utabanih" beogradskih staza”
Komentar o hotelu Byblos Cuisine Lebanese

Byblos Cuisine Lebanese
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Na ovaj restoran smo naišli sasvim slučajno. Letnja bašta je vrlo tiha i prijatna za večeru. Preporučujem pileću džigericu u sosu od nara.

Hvala korisniku heartgram

Komentar je napisan: 8. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sramota za ugostiteljstvo.Dzaba vam je Barza obucavao radnike, kad te iste radnike ne placate nego moraju da mole za svoju crkavicu.Sram Vas bilo,katanac na vrata!

Datum posete: novembar 2018.
2  Hvala korisniku Tourist00077316542
Komentar je napisan: 22. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolji u gradu!!
Ljubav na prvi zalogaj!!! ±++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku PERFECTGP
Komentar je napisan: 3. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Nalazi se u Karađorđevom parku, tako da je u prolećnim i letnjim mesecima odlično mesto za relaksaciju. Basta je prostrana i ima dovoljno mesta. Sama unutrašnjost restorana je možda skučenija obzirom na interesovanje gostiju, ali sa rezervacijom ne možete pogrešiti. Hrana je fantastično pripremljena i servirana, za svaku pohvalu. Jedno od mesta u Srbiji koje prednjači po meni. Konobari su uslužni. Pored standardnih pica, imaju širok izbor koktela , tako da osim ručka ili večere možete odmoriti uz čašu pića u napuniti baterije za ostatak dana. Uvek se radi vraćamo. Za svaku pohvalu.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku DM012
Komentar je napisan: 21. novembar 2016.

REstoran u Beogradu je za svaku preporuku, a restoran u Novom Sadu je bruka i sramota libanske kuhinje i restorana Byblos u Beogradu. Kada sam ulazila pomislila sam da restoran ne radi jer je prilaz izgledao kao neki magacin pun nepotrebnih stvari. Konobarica veoma neobrazovna i neljubazna. Nije me cak pitala ni sta cu piti! Hrana posluzena sa kiselim kupusom i kiselim karfiolom! Gde toga ima u libanskoj kuhinji. OPsta katastrofa. Predlazem da se zatvori restoran u Novom Sadu kako ne bi brukao predobar restoran u Beogradu.

Datum posete: novembar 2016.
3  Hvala korisniku bugicamika

Putnici koji su gledali informacije o mestu Byblos Cuisine Lebanese gledali su i

Byblos Cuisine Lebanese – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!