“Zanimljivo mesto”
Komentar o hotelu Kandahar

Kandahar
Kuhinje: turska
Pogodno za: romantični
Opcije za ručavanje: letnja bašta
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Mesto je stvarno bas zanimljivo i bas romanticno. Atmosfera je super, preporuka za unutrasnjim delom kafica. Usluga je ok, nista specijalno, poprilicno sam siguran da nisam dobio caj koji sam narucio, ali posto je bio dobar nemam razloga za zalbu.
Preporuka za vlasnika da bi trebali uvesti i hladne cajeve da bi mogli da budu osvezenje i tokom toplih dana.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 22. januar 2020.

Najbolja nargila u gradu. Sva cast.. usluga perfektna,osoblje preljubaznooo .... svaka cast... vidimo se uskoro

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku BoskoS23
Komentar je napisan: 9. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlicno mesto, autentican lokal, devojke su jako ljubazne uvek, usluga na nivou. Nargile su u odlicnom stanju. Odlican izbor ukoliko zelite pa se osetite kao da ste negde na istoku.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku sparta09
Komentar je napisan: 8. maj 2017.

Kandahar je divno mjesto koje za vrijeme moga boravka u Beogradu obavezno posjecujem. Ljubaznost i profesionalnost osoblja je nenadmasiva. Atmosfera je opustena i srdacna. Obozavam domacu kafu sa rahatlokumom...hvala Kristina na srdacnoj dobrodoslici...

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Ninush8
Komentar je napisan: 25. april 2017.

Prekrasan orijentalan ugođaj, izvrstan odabir šarolikih vrsta duhana za nargilu, fenomenalna kava i prekrasne i simpatične konobarice. Suprug i ja smo iskreno uživali u posjeti i zasigurno ćemo to iskustvo i ponoviti kada ponovno posjetimo Beograd. Od srca preporučujem ovo mjesto za opuštanje i bijeg od stvarnosti u 1001 noć. :)

Datum posete: april 2017.
2  Hvala korisniku MarijaKa

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kandahar gledali su i

Kandahar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!