“Odlično”
Komentar o hotelu Restoran Sibirska noc

Restoran Sibirska noc
Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke, za hranu, za osoblje 10+. Cene više nego pristupačne, porcije velike, usluga izvanredna.

Hvala korisniku Tijana D

Komentar je napisan: 13. avgust 2019.

Postovani Bojane,
Drago mi je sto ste mi odgovorili, obrisao sam komentar jer mi nije bio cilj da vam smanjujem rating, niti da vam napravim neki problem nego sam samo zelio da vam skrenem paznju jer ne sumnjam da ste ozbiljan restoran jer sam od mnogih dobio preporuku da vas posjetim bez obzira sto ste se skromno opisali kao mali porodicni restoran. Vrlo moguce da je konobar imao los dan i vjerovatno je da bih i ja uradio isto sto je on toga dana da sam bio u njegovoj situaciji, ali je to ipak na prvi pogled djelovalo jako ruzno a dodatno na to sam bio jako gladan pa sam imao potrebu da vam se obratim :) obrisacu brzo i ovaj komentar nego samo da znate "no hard feelings" i nadam se da cu vas sto prije posjetiti posto me s jedne strane zena vec nedeljama ubjedjuje da dodjemo kod vas a i ovaj Meni na sajtu me jako mami i ubijedjen sam da ce mi posjeta restorana promijeniti misljenje nakon razgovora od prije par dana :)

Hvala korisniku Donkeyballz
Komentar je napisan: 15. april 2019.

Ambijent seoske kafane, loše dizajniranog enterijera, i socrealistički okrečenih zidova. Iako postoji prostor za nepušače, redovni gosti (čitajte: lokalni ljubitelji fudbalskih utakmica i ispijanja piva) su doliko zadimili, da smo morali otvarati prozor kako se ne bismo ugušili, iako je bilo prilično hladno. Pored toga, gosti ispred velikog ekrana su navijali uz mnogo galame i psovki, zbog čega smo se osećali veoma neprijatno. Pri naručivanju smo shvatili da jelovnik postoji samo forme radi, jer restoran funkcioniše prema dnbevnom meniju ispisanom kredom ispred restorana. Tek peto jelo koje mi je bilo interesantno uspela sam da dobijem. Cene su jake, ako se uzme da Jerković nije centar grada i da je ambijent takav kakav je. Ruski šašljik se ispostavio kao ukusan ražnjić sa tri vrste mesa. Usluga je bila vrhunska. Konobar Miloš se u svemu tome ponašao kao da radi u najluksuznijem restoranu i toliko trudio, da je malo popravio utisak. Zaključak: sve što je do vlasnika - loše je. Sve što je do osoblja - sjajno je.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Uzareva
Komentar je napisan: 24. april 2018. sa mobilne aplikacije

Vrlo prijatno osoblje, brzo i usluzno, domaca hrana odlicna. Probajte specijalitet Svekrva ! Vidimo se opet

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku anapS3756BO
Komentar je napisan: 18. avgust 2017.

Hrana izuzetna, usluga takođe.
Sve pohvale za osoblje restorana, higijena je na zavidnom nivou.
Topla preporuka.

Hvala korisniku Aleksandar A

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Sibirska noc gledali su i

Restoran Sibirska noc – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!