“Odlican restoran”

Proleće
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna uskuga, odkican ambijent s obzirom da je jedan od starijih restorana u Beogradu...Hrana domaca, porcije i vise nego dobre... Sve preporuke....

Hvala korisniku DraganL111

Komentar je napisan: 12. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Po preporuci turistickih vodica sa gradske setnjice doali smo ja i supruga u restoran te nas dolazi poslužiti stariji g. konobar(nema plocicu sa imenom kao ostali)...pitao sam ga o nekim jelima koje zvuce neobicno i na drugom pitanju tj drugom jelu počinje kolutanje ocima i kako on nema vremena za to ali ja ne odustajem pa na trecem pitanju vezano uz jelo pljaskavica Prolece mi kaze dobro moze ona iiii ????? ja odgovaram karadordeva snicla jer mi je to kao zicer...u meduvremenu dolaze 2 gosce kraj nas i znaju samo engl jezik i on prema njima jos gori nego prema nama jer je ljut jer nezna jezik i ne uspijevaju se sporazumiti...napokon dolazi hrana(kao sve domace) i ta pljeska jos je bila li la ali karadordeva snicla bez zrna soli,meso bez okusa mesa pa cak je i krompir bez okusa...drugi konobaru su bili extra ljubazni ali sta se klope tice definitvno ima puno boljih mjesta

Hvala korisniku petar1908
Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Ukoliko želite da posetite tipičnu srpsku kafanu - na pravom ste mestu!
Veliki izbor domaće hrane, jako lepe porcije, ljubazno osoblje I brza usluga.
Ukoliko imate nedoumice prilikom izbora, konobari će se potruditi da vam pomognu.

Hvala korisniku Katarina K
Komentar je napisan: 31. januar 2019.

Kafana za svako doba dana i sa bilo kojom ekipom gostiju. Meni jedno od omiljenijih mesta za obedovanje. Uvek vrhunska hrana i usluga.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Anja G
Komentar je napisan: 12. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Otac mi je preporučio Proleće odavno, i od tad dolazim sa devojkom redovno jer šta god da jedemo, imamo taj osećaj koji nas vraća u detinjstvo i podseća na hranu koju su nam spremale bake. Volim što je ostala autentična kafanska atmosfera i samo se nadam da se to nikada neće promeniti!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku Nemanja86

Putnici koji su gledali informacije o mestu Proleće gledali su i

Proleće – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!