“Prolece u dusi”
Komentar o hotelu Proleće

Proleće
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću

Restoran sa dusom, kafana, po mom skromnom misljenju za prave meraklije.Postavljena tako da upija zrake sunca i unosi toplinu u dusu gosta.Lokacija izvanredna, osoblje ljubazno , druzeljubivo i vedro, hrana izuzetna, domacinska , atmosfera koja se ne moze kupiti novcem.Obilate porcije, brza usluga,pristuoacno, ukusno, toceno pivo svjeze i pjenusavo, cista petica !!! Za svaku preporuku od srca, uvek cu biti vas gost !

1  Hvala korisniku ZilePG

Komentar je napisan: 25. februar 2020.

Restoran sa odlicnom hranom,odlicnom lokacijom u centru Bg,pristojne cene,sve preporuke,necete se pokajati ako ga posetite

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku putniknamernik7
Komentar je napisan: 17. januar 2020.

Lokacija u centru, cisto, uredno, hrana veoma dobra, ljubazno osoblje i prihvatljive cijene. Vrijedno ponovne posjete.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku poborib
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna uskuga, odkican ambijent s obzirom da je jedan od starijih restorana u Beogradu...Hrana domaca, porcije i vise nego dobre... Sve preporuke....

Hvala korisniku DraganL111
Komentar je napisan: 12. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Po preporuci turistickih vodica sa gradske setnjice doali smo ja i supruga u restoran te nas dolazi poslužiti stariji g. konobar(nema plocicu sa imenom kao ostali)...pitao sam ga o nekim jelima koje zvuce neobicno i na drugom pitanju tj drugom jelu počinje kolutanje ocima i kako on nema vremena za to ali ja ne odustajem pa na trecem pitanju vezano uz jelo pljaskavica Prolece mi kaze dobro moze ona iiii ????? ja odgovaram karadordeva snicla jer mi je to kao zicer...u meduvremenu dolaze 2 gosce kraj nas i znaju samo engl jezik i on prema njima jos gori nego prema nama jer je ljut jer nezna jezik i ne uspijevaju se sporazumiti...napokon dolazi hrana(kao sve domace) i ta pljeska jos je bila li la ali karadordeva snicla bez zrna soli,meso bez okusa mesa pa cak je i krompir bez okusa...drugi konobaru su bili extra ljubazni ali sta se klope tice definitvno ima puno boljih mjesta

Hvala korisniku petar1908

Putnici koji su gledali informacije o mestu Proleće gledali su i

Proleće – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!