“Pariz u Beogradu”
Komentar o hotelu Miamiam

Miamiam
Opis: Restoran autorske kuhinje sa dnevnim menijem. Gourmet to go Sveže cedjeni sokovi, smoothies, čajevi iz Indije, kolačići Ketering prefinjenog ukusa
Komentar je napisan: 23. jul 2018.

Malo mesto sa ukusom, na Vracaru, potez od Kalenica do hrama, u Kursulinoj ulici. Ako zelite da probate nesto drugacije, od ove hrane ce vam sigurno zaigrati nepce! Kuvari su jako kreativni. Jela sam svinjsku plecku, mariniranu u mleku sa pireom od cicoke. Mogu bez preterivanja reci da je bilo preukusno! Za desert smo uzeli karamelizovane smokve u domacem kremu od vanile, takodje fantazija! Osoblje izuzetno prijatno. Definitivno za prepopuku.

Hvala korisniku BojanaV89

Komentar je napisan: 17. mart 2018.

Malo simpaticno mesto, hrana drugacija -nudi jako ukusne neverovatne kombinacije. Osoblje prijatno - preporuka konobara za rucak fenomenalna.

Hvala korisniku AleksandraM1153
Komentar je napisan: 22. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Jako prijatna atmosfera u manjem lokalu sa lepom baštom.
Al hrana na prvom mestu. Drugačija al preukusna.
Dodatni plus konobar koji zrači pozitivnom.

Hvala korisniku 954vukasinp
Komentar je napisan: 15. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Posle citanja dosta pozitivnih kritika, nasa poseta restoranu Miamiam nije ispunila ocekivanja. Prvo, ambijent i opremljenost prostora - skuceno, za svega 12-15 osoba. Stolovi, stolice i klupe za sedenje podsecaju pre na kantinu za brzi rucak, nego na restoran. Ambijent je prazan i sterilan, gotovo bez dekoracije. Konobar, najblaze receno, nezainteresovan. Pet minuta nakon sto smo narucili jela iz dnevne ponude, sa jelovnika ispisanog na tabli na zidu, konobar se vratio i saopstio nam da vise ne sluze Lamburger, koji vazi za specijalitet restorana. Opcije su bile Losos burger i svinjetina. Moje dete, vrlo gladno, u tom trenutku se rasplakalo od muke, jer ne jede svinjetinu. Kao zamenu smo porucili avokado sendvic sa jajetom i ipak, svinjetinu i salatu sa kobasicom. Losos burger je serviran sa pireom od cvekle, iako to nije naznaceno, i bio je prosecan. Avokado sendvic - odlican starter. Svinjetina sa pireom od sargarepe i kuglicom pacje pastete ( koja nije vredna ni pomena) bila je socna, mekana i ukusna, za one koji vole skromnu porciju svinjetine po ceni od 10 eur. Salata sa dodatkom 5 komadica kobasice ne zavredjuje cenu koju smo platili. Sve u svemu, kada je od 3 jela na meniju, vas izbor sveden na 2, to i nije neki izbor. Odnos kvaliteta i cene je nezadovoljavajuci. Nije dovoljno nazvati se restoranom, da bi to zaista i bili.

1  Hvala korisniku violeta_belgrade
Komentar je napisan: 10. jul 2016.

Kvalitet hrane odlican.Nazalost bio sam u malom restoranu jer je takva vrucina napolju da valjda sam ja jedini koji moze da jede u tim uslovima. Nista me neinteresuje osim tanjira I kelnera koji mi je objasnjavao sta jedem I to od potaza,gude,koke pa do smokvice u vanillin sosu...ja nemogu da nadjem manu.
Ove mlade ljude treba podrzati I meni su otkrovenje sto se tice novih ukusa na srpskom gastronomskom nebu.Bravo momci a ja sam vrlo kompetetan lik sto se tice
ukusa.Vidimo se uskoro

1  Hvala korisniku Zvonimir D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Miamiam gledali su i

Miamiam – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!