“Dobri burgeri u samom centru Beograda”
Komentar o hotelu Submarine Natural Burgers

Submarine Natural Burgers
Komentar je napisan: 5. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent. Ljubazno osoblje. Opustena atmosfera. Bas dobri burgeri. Lepo i zanimljivo servirani. Posetiti!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku bebana
SvetlanaKatapult, Public Relations Manager objekta Submarine Natural Burgers, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. maj 2018.

Draga Bebana, hvala na lepim rečima. Drago nam je da Vam se dopalo kod nas - trudimo se da Vaše iskustvo u Submarine burgeru bude što bolje. Nadamo se da se vidimo uskoro :)

Komentar je napisan: 30. novembar 2017.

Od samog ulaska u restoran imate utisak da ste tu bili vec puno puta, odlican enterijer, jako ljubazno osoblje i sto je najvaznije fenomenalna hrana koja se priprema tu pred vama. Dobar izbor burgera, organski, bez aditiva, soje i sl (ima cak i bezglutenske hrane kao i vegie, ko voli). Rebarca u bbq sosu koja se prosto tope u ustima, peceni krompirici sa sosom od tartufa u komadima Grana padano parmezana, tocena craft piva...jedina muka u restoranu je sta odabrati! Definitivno mesto koje treba redovno posecivati.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku IgorKljajic

Dragi Igore,

Hvala puno na lepim rečima :) Trudimo se da održavamo prijatnu i opuštenu atmosferu u kojoj će se svi osećati kao kod kuće :)
Drago nam je da si uživao u obroku i zanatskim pivima, rebarca su takođe jedan od naših favorita :)

Nadamo se da se vidimo opet uskoro!

Lep pozdrav :)

Komentar je napisan: 20. jul 2017.

Bilo nas je troje i jeli smo jedan bezglutenski burger, jedan vege burger i jedan običan - svi su bili ispodprosečnog ukusa, krompirići koje smo naručili bili su tvrdi i neukusni, Jedino je osoblje bilo prilično ljubazno. Osećali smo se kao da smo jeli u Meku samo po mnogo većoj ceni. Šteta, ali više nećemo ići na ovo mesto.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Vegefriends
Komentar je napisan: 26. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Odlični Burgeri,i usluga na nivou,bravo za osoblje,po mom kriterijuu cene su malo naduvane ali to je centar grada...krompirići za svaku pohvalu,pozdrav za zaposlene :)

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku NenadSt
Komentar je napisan: 21. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Mnogi su nam hvalili ovo mesto, pa moguće i da smo previše očekivali, ali mi nismo impresionirani. Burgeri su dobri i lepo servirani i to je sve. Ništa za padanje u nesvest, nikakav poseban utisak. Usluga je tragična - na ceo lokal radila je jedna jedina devojka koja je jako ljubazna i uslužna, ali ona jednostavno ne može da stigne sve!
Fino smo klopali ali nemam želju da odem ponovo

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku artsMarta

Putnici koji su gledali informacije o mestu Submarine Natural Burgers gledali su i

Submarine Natural Burgers – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!