Tripadvisor

Komentar o hotelu Submarine Natural Burgers

Submarine Natural Burgers
Komentar je napisan: 18. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga je bila ok.
Burgeri ukusni. Ali definitivno overpriced mesto. Ima boljih burgera u beogradu,za 30%manje novca

1  Hvala korisniku therukia21
Aleksandar K, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Submarine Natural Burgers, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. avgust 2019.

Dobar dan,

Hvala vam na feedbacku.

Komentar je napisan: 15. april 2019. sa mobilne aplikacije

Fino mesto, ali malo skuplje..u sustini nije lose...Interesantno posluzivanje i lokacija je dobra...

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku CrnaTackica
Aleksandar K, Menadžer objekta Submarine Natural Burgers, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. maj 2019.

Hvala puno na Vašem pozitivnom utisku, nadamo se da se vidimo ponovo.

Komentar je napisan: 9. april 2019.

Kvalitet odlican ali meni nije bas raznolik.U pocetku su sluzili pulled pork burger koji je bio odlican,sada ga nema na meniju.Slajderi su dobar izbor. Sto se tice cena,malo su visoke obzirom na vrstu hrane kao i da se uz burger ne dobije pomfrit sto se gotovo u svim ostalim restoranima podrazumeva.Krompirici uz truffle I kobasice odlicni.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Anamarija M

Draga Ana Marija,

Hvala puno na Vašem komentaru. Meni je posložen tako da budemo sigurni da dobijate najbolji mogući kvalitet za poručeni obrok.

Hvala Vam na poseti i nadamo se da se vidimo ponovo.

Komentar je napisan: 5. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Burgeri su odlični, ukusni i lepo servirani. Krilca sam videla da izgledaju fenomenalno te to ostavljam za sledeću posetu....nastaviće se.....

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku bebana
Aleksandar K, Generalni direktor objekta Submarine Natural Burgers, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. maj 2019.

Draga Bebana,

Hvala vam puno na komentaru, drago nam je da vam je bilo lepo :)

Nadamo se da se uskoro ponovo vidimo :)

Komentar je napisan: 5. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent. Ljubazno osoblje. Opustena atmosfera. Bas dobri burgeri. Lepo i zanimljivo servirani. Posetiti!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku bebana
SvetlanaKatapult, Public Relations Manager objekta Submarine Natural Burgers, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. maj 2018.

Draga Bebana, hvala na lepim rečima. Drago nam je da Vam se dopalo kod nas - trudimo se da Vaše iskustvo u Submarine burgeru bude što bolje. Nadamo se da se vidimo uskoro :)

Putnici koji su gledali informacije o mestu Submarine Natural Burgers gledali su i

Submarine Natural Burgers – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!